Po Paltrow a Martinovi je tu další pár, který má více než dobré vztahy i po rozchodu: Herečka Anna Faris je z nového vztahu svého exmanžela nadšená!

Že rozchod jde zvládnout i s respektem a láskou, už nám ve světě celebrit mnohokrát dokázali například herečka Gwyneth Paltrow a zpěvák Chris Martin. V tomto modelu se zřejmě našla i další dvojice slavných, která už netvoří pár. Herci Anna Faris a Chris Pratt se mají stále rádi, což dokazuje i fakt, že Anna věděla o tom, že se její bývalý manžel chystá požádat svou novou přítelkyni o ruku. A chystá se jít i na jeho svatbu!
Herečka Anna Faris je z nového vztahu svého exmanžela nadšená!
Herečka Anna Faris je z nového vztahu svého exmanžela nadšená!
Twitter/Steven Benke ‏

reklama

V Hollywoodu je téměř na denním pořádku, že hvězdy po rozchodu novinářům tvrdí, že zůstanou dobrými přáteli. Jenže skutečnost je často jiná a bývalí partneři si mnohdy nemohou přijít na jméno.

Tak tomu rozhodně není u bývalých manželů Anny Faris a Chrise Pratta, kteří i po rozvodu, jenž ohlásili před více než rokem, k sobě mají stále blízko. Není totiž zrovna obvyklé, aby se exmanžel přišel zeptat své bývalé ženy, co říká na to, že chce požádat o ruku svou novou přítelkyni.

Anna Faris, Chris Pratt
Autor: Twitter/Q World News ‏ Anna Faris, Chris Pratt

Stále více populární herec Chris Pratt se krátce po rozchodu zamiloval do mladinké dcery známého herce Arnolda Schwarzeneggera, Katherine. A romantické randění velmi brzy vyústilo v žádost o ruku.

„Chris mi jednou zavolal a povídá: Chci Katherine požádat o ruku a chci, abys to věděla,“ vyprávěla herečka pro rozhlasovou show Divorce Sucks! „Byla jsem nadšená! A hned jsem mu řekla, že na svatbě nesmím chybět,“ smála se Anna.

Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku!

Chris Pratt požádal Katherine Schwarzenegger o ruku! Tu teď zdobí obrovský diamantový prsten!

„Myslím, že se máme natolik rádi, že si přejeme jen to dobré,“ pokračovala herečka. Pár má spolu syna Jacka a společně jako rodina tráví všechny svátky, jako jsou Vánoce, Den díkůvzdání a podobně.

Tak uvidíme, jestli půjde Anna nakonec za družičku, nebo snad hrdličky dokonce oddá.

reklama

reklama