Podívejte, jak Ondřej Ruml řádí v luxusním voze

Většina žen má slabost pro módu, muži zase pro luxusní vozy. Podobně to má i zpěvák Ondřej Ruml (32). I on neodolal jízdě Jaguárem.
Jaguárem brázdil české silnice
Jaguárem brázdil české silnice
Jiří Janoušek

reklama

Projet se luxusním vozem je snem snad každého muže. Ani zpěvák Ondra Ruml, Marian Vojtko, Vlasta Korec nebo Láďa Sobota nemohli takovému lákadlu odolat . "Jsem z toho úplně odvařenej", hlásil bezprostředně po jízdě zpěvák Ondra Ruml.

"Famózní zážitek! V tomhle autě dáš dvě stě, ani nevíš, jak. Přitom ten vůz sedí na silnici jako přikovanej, nemáš pocit, že tu zatáčku nevybere. Neskutečná jízda!,“ dodal Onřej, který neodolal, aby nevyrazil tímhle luxusním autem na zámek Zbiroh.

I syn Lucie Zedníčkové Mikuláš si jízdu pochvaloval, přestože, vzhledem k svému věku, seděl na místě spolujezdce. "Škoda, že ještě nemám řidičák", zalitoval na chvíli, pak ale dodal: "I když jsem se jen vezl, byl to skvělý zážitek. Bezva bylo i to, že jsem mohl vyzkoušet jízdu v limuzíně, ale taky ve sporťáku. Kvalitní auta mě moc baví, tak jsem za tuhle výjimečnou příležitost rád a domluvil jsem se se, že se budu moct svézt i Land Rovery, které mají v autosalonu. Zajímají mě hlavně ty, co si předělávají."

Zatímco se pánové rozplývali nad vystavenými vozy, živě diskutovali nad čerstvými dojmy z jízdy Jaguary, jejich dámské doprovody využily možnosti komentované prohlídky zámku Zbiroh.

-juf-

Přítelkyně Ondřeje Rumla měla vážný úraz hlavy

Rumlova holka málem přišla o hlavu! (TOP STAR video)

Zpěvák Ondřej Ruml a jeho exotická kubánská tanečnice Doris Martinez zatím svatbu odložili. Mají jiné plány. Ondřej prý chce víc cestovat. Dvojice cukruje jako hrdličky.

Přítelkyně Ondřeje Rumla - Málem přišla o život kvůli špatnému vtipu

Dolanský, Prachař a Svarinská byli neustále v dobré náladě

Jak správně zapařit? Poradí vám partička Dolanský, Prachař a Rumlreklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!