Podívejte, jak se slavily čarodějnice u Řepků

Modelka Vlaďka Řepková (33) v posledních letech se více než modelingu věnuje nejen charitě, ale především rodině. Proto není divu, že jakékoli akce kolem dětí, prožívá modelka s nadšením.
Nádherná dcera Vanesa je rozhodně celá maminka
Nádherná dcera Vanesa je rozhodně celá maminka
facebook

reklama

Čarodějnice jsou krásným svátkem především pro děti, protože se mohou převléci do masek. Dcera Vlaďky Řepkové Vanesa vyrazila na slet jako správná čarodějnice. Ač se její máma příliš nelíčí, byla jí díky make-upu nesmírně podobná. Nikdo by se možná nedivil, kdyby následovala kroky své mámy a dala se za pár let na modeling. Rozhodně by jí to jako modelce slušelo.

A když jde o oslavu Čarodějnic, nesmí chybět ani pořádný oheň s upálením nějaké té čarodějnice. Toho se zhostila také Vlaďka a pro své děti připravila luxusní ohníček. Dokonce nechyběla ani luxusní kabelka. „Kabelku jsme ji půjčili na focení, aby byla čarodějnice hezčí. Krom té kabelky hořelo vše. Letos jsme chtěli krásnou čarodějnici, tak se nám to snad povedlo. I sousedi byli spokojení,“ pochlubila se Vlaďka, která si bezesporu bude užívat i 1. květen, kdy jí její manžel jistě rád políbí pod rozkvetlým stromem.

-juf-

Krásná modelka se pro dobrou věc nechala nafotit

Řepková ukázala nádherné tělo kvůli charitě

Vlaďka Řepková stále bojuje s pomluvami na svou osobu

Vlaďka Řepková zalarmovala právníky. Jaké urážky už nerozdýchala?

Vlaďka Erbová se rozčílila

Rozčilená Vlaďka Erbová: Kde to vlastně žijeme?

Vlaďka Erbová s Marcusem Řepkou

Nahá Erbová ukázala malého Řepku


reklama

reklama