Podívejte se: Ivanka Trump dva týdny před porodem

Podnikatelka Ivanka Trump (31) se nechala nafotit dva týdny před porodem. Mateřství jí evidentně svědčí.
Arabelle Rose Kushner a její maminka Ivanka Trump
Arabelle Rose Kushner a její maminka Ivanka Trump
instagram

reklama

Ivanka patří k velmi aktivním podnikatelkám, které dokážou skloubit mateřské povinnosti s pracovními. K prvorozené dceři Arabelle Rose Kushner (2) přibude další potomek už za pár dní. Obě děti má se svým manželem Jaredem Kushnerem

Oslnivě krásná Ivanka zůstala i přes své těhotenství dokonale štíhlá, jen jí narostlo bříško. Nedávno se nechala zvěčnit na titulní stránku magazínu Fit Pregnancy. Těhotenství jí neuvěřitelně sluší a náležitě si ho užívá.

Dcera miliardáře Donalda Trumpa si během focení vyzkoušela vícero těhotenských šatů, které podtrhly její krásné křivky. Se svými fotografiemi se Ivanka s nadšením pochlubila na sociální síti. „Děkuji magazínu Fit Pregnancy, že ze mě udělali děvče říjnové titulové strany. Moc se těším, je to jen dva týdny před mým termínem porodu,“ připsala k fotografiím nadšená Ivanka, která ani v prvním těhotenství moc nepřibrala.

Ivanka Trump je dcerou milionáře Donalda Trumpa a Ivany Trump. Absolvovala přední americkou podnikatelskou školu Wharton School na Pensylvánské univerzitě, působila ale také jako modelka. Je viceprezidentkou Trump Organization, která ovládá Trumpovy hotely, reality a golfová hřiště, a byla otcovou asistentkou v jeho televizní reality show The Apprentice (Učedník).

-juf-

Ivanka Trump, její manžel Jared Kushner a dcera Anabell Rose

Podruhé těhotná Ivanka Trump: Exkluzivní fotky z Říma!

Scarlett Johansson se nebojí erotických scén

Scarlett Johansson považuje pornografii za osvobozující

Tom má pro strach uděláno

Tom Hanks je vážně nemocný. O smrti žertuje

Gábina Kratochvílová se svou sestrou a budoucí svatební koordinátorkou

Miss Kratochvílová už má svatební koordinátorku

Maruška je krásná po mamince

Exkluzivně na procházce s Martou Jandovou a její Maruškou


reklama

reklama