Podívejte se na módu z MET gala v New Yorku. Karolína Kurková neoslnila, Beyoncé ukázala zadek

Do newyorského Metropolitního muzea včera večer přišly celebrity světového formátu, aby se zúčastnily každoročního plesu.
Beyonce
Beyonce
profimedia

reklama

Letos byl MET Gala uspořádán na počest čínského umění. Večer s názvem China: Through The Looking Glass uctily hvězdy zvučných jmen, jako je například Sarah Jessica Parker, Beyoncé, Jennifer Lopez a mnoho dalších...

Velké množství zúčastněných žen se rozhodlo pro svůdné róby odhalující řádnou část ženského těla. Mezi nejdiskutovanější šaty zcela jistě patřila róba z dílny Givenchy, kterou oblékla Beyoncé.

Beyonce  Foto:

Ani Kim Kardashian, která ráda šokuje, nezůstala pozadu. Své opěvované pozadí předvedla v modelu vyšitým krystaly z dílny italského návrháře Roberta Cavalliho.

Kim Kardashian  Foto:

Sarah Jessica Parker se objevila v modelu s jasnou čínskou tematikou, kterou pro ni připravili návrháři módního řetězce H&M. Působila mírně teatrálně a lehce komicky, ale u Carrie Bradshaw jsme si zvykli na všechno.

Sarah Jessica Parker Foto:

O dechberoucí vzhled se postarala Rosie Huntington-Whiteley v modelu z dílny Atelier Versace.

Rosie Huntington-Whiteley  Foto:

Lady Gaga oblékla model Balanciaga, přestože se poslední dobou často předváděla v modelech své kamarádky Donatelly Versace. Model byl opět šokující a Lady Gaga vypadala jako velká luxusní kobliha.

Lady Gaga  Foto:

Jennifer Lopez patřila mezi „nahotinky“ a ukázala své skvostné pozadí v modelu Atelier Versace.

Jennifer Lopez  Foto:

Karolína Kurková se držela tématu, její model však půvab české modelky nepodtrhl.

Karolina Kurkova  Foto:

reklama

reklama