Podvod na Justina Biebera a One Direction: Vyčůraní Čecháčkové opět útočí!

Klasika! Jak se dá něco podloudně zpeněžit, obejít, přechytračit, hned se v naší malé zemičce najde zástup geniálních myslitelů, kteří vědí, jak na to. Jako v případě koncertu Justina Biebera nebo falešného koncertu One Direction v Praze.
Máte lístky na Justina Biebera? A co koncert 1-D, šli byste?
Máte lístky na Justina Biebera? A co koncert 1-D, šli byste?
Instagram a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Fanynky šílí, protože se do Čech poprvé podívá hezounek Justin Bieber a lístky na jeho show 12: listopadu byly okamžitě vyprodané. Přesto se objevilo několik podnikavých „agentur“ i regulérních překupníků, kteří vstupenky nabízejí dál, ovšem za úplně jiné peníze. Například lístek, který stál původně 1700 korun na internetu koupíte za rovné 3000.

Kdo si nechat potetovat zadek

Uhodnete, který krasavec z One Direction si nechal potetovat zadek?

Na sociální síti se ovšem během svátků objevil další pokus, jak si přivydělat. Šlo o pozvánku na pražský koncert irských One Direction na konci příštího roku. Po několika hodinách však byla událost zrušena a zůstává otázka, co tím vším agentura, která za vším stojí, zamýšlela. Reportérky TOP STARu se snažily podnikavce kontaktovat, avšak telefonní číslo bylo fiktivní. Jaké překvapení!

Justinova múza je pěkná rošťanda a pokud se s ní setká, má se na co těšit...

50 miliónů followerů Bieberovi VYČMUCHALO vysněnou sedmnáctku z Instáče: Kdo je kvítko s policejním záznamem a zálibou ve skupinovém sexu?

Fešáci z 1-D mají nový song o lásce na jednu noc.

VIDEO: Sex na jednu noc? Slaďouši z One Direction o tom vědí své. Holky, dejte si BACHA!

Justin je velikán....hudební.

JUSTIN BIEBER: Mám ho většího! Zpěvák tvrdí, že nebyl ve formě, když ho tajně vyfotili nahého...

reklama

reklama