Pohlreich v obležení sexy koček. Co na to manželka?

Slavný kuchař Zdeněk Pohlreich (57) rozhodně ví, jak okouzlit. Díky jeho důvtipu a kuchařskému umění se kolem něj točí nejen jeho žena, ale především i další mladé krásky.
V obležení krásných Českých Miss byl šéfkuchař jako v ráji
V obležení krásných Českých Miss byl šéfkuchař jako v ráji
Jiří Janoušek

reklama

Většinou modelky chodí kolem jídla velkým obloukem, ale pokud se potkají s šéfkuchařem Pohlreichem, dieta jde ta tam a s chutí se vrhnou na pořádnou flákotu masa. „Já naštěstí mám dobré geny, takže se moc držet v jídle nemusím. Je pravda, že pokud narazím na takového kuchaře, jako je pan Pohlreich, rozhodně se na jeho fantastické jídlo vrhnu, ale musím se krotit. On vaří tak skvěle, že bych za chvilku byla jako balon,“ s úsměvem přiznala Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová, která se spolu s Českou Miss 2014 Gabrielou Frankovou stala kmotrou nové knihy "Rozpal to, šéfe!" právě s recepty nejoblíbenějšího českého šéfkuchaře Zdeněka Pohlreicha.

Zdeněk se ve společnosti dvou krásných modelek evidentně cítil moc dobře. Naštěstí se nemusí bát, že bude mít doma peklo. Podle svých slov má totiž tu nejlepší manželku, kterou si mohl jen přát.

Rozpal to, šéfe! je název grilovací kuchařky Zdeňka Pohlreicha, který vám ukáže, co všechno se dá připravit na grilu. Je zde skvěle ukázáno a podrobně popsáno, jak ugrilovat pořádný steak či žebírka, ale také ryby, jakékoliv mořské potvory, předkrmy a snídaně. Připravil tak lákadlo i pro ty nejzarytější odpůrce venkovního vaření. Najdete zde 91 oblíbených Pohlreichových receptů.


Pořad Rozpal to, šéfe! vysílá Prima každou neděli od 18:00. Všechny podrobnosti, celé díly i recepty seženete TADY.


-juf-

Rozpal to, šéfe! Zdeněk Pohlreich má nový pořad - Obrázek 1

Je tady 1. díl Rozpal to, šéfe! Pohlreich už žhaví gril

Jak to dopadne ve Fregattě?

Fregatta moc netáhne. Natáhne do ní lidi alespoň šéf Zdeněk Pohlreich?

Jak to dopadne v Písku?

Šéf Zdeněk Pohlreich bude ve čtvrtek dodávat pokrmům "ksicht". Povede se mu to?

Zdeněk Pohlreich

Menu bude mít 80 položek a Pohlreicha málem klepne! Dívejte se na Ano, šéfe!

i cukrující.

POZOR Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich rozpaluje gril

reklama

reklama