Pohřeb Paula Walkera: Známe detaily!

Poslední rozloučení s mladým, nadaným hercem... Hvězda filmu Rychle a zběsile, herec Paul Walker, byl dnes pohřben na hřbitově Forest Lawn Memorial Park v Hollywood Hills.
Rodina a nejbližší přátelé se shromáždili na hřbitově ve Forest Lawn v Hollywood Hills, aby dali poslední sbohem milovanému Paulovi
Rodina a nejbližší přátelé se shromáždili na hřbitově ve Forest Lawn v Hollywood Hills, aby dali poslední sbohem milovanému Paulovi
splash news

reklama

Soukromý pohřeb se konal 14. 12. 2013. Některé hvězdy filmu Rychle a zběsile dostaly od rodiny svolení se také pohřbu účastnit.

Rodina si přála pohřeb v soukromí hlavně kvůli ochraně patnáctileté dcery Paula Walkera Meadow před médii.

Všichni, kdo se tu slunnou kalifornskou sobotu na pohřbu shromáždili, seděli zachmuřeně a zdrceně. Tragédie Paulovy smrti byla ještě čerstvě v jejich myslích a srdcích a bylo jasné, že mnozí z nich tento okamžik nezvládají. Všichni účastníci byli oblečeni v černém a jen těžko se bránili slzám.

Meadow Walker prohlásila, že bude pokračovat v otcových šlépějích. Podle International Business Times už Meadow mluvila o pokračování v otcově charitativní činnosti.

V roce 2010 Paul Walker založil nadaci Reach out Worldwide, která mimo jiné pomáhala obětem tajfunu Haiyan na Filipínách.

Na sociálních sítích se objevily prosby jeho rodiny k fanouškům: "Namísto květin nebo jiných dárků pro Paula, žádáme jeho fanoušky, aby dary posílali na charitu, jménem lásky k němu a jeho lásce k životu."

Walker zemřel 30. listopadu při dopravní nehodě cestou do Los Angeles. Herec byl na místě spolujezdce a řidič auta nezvládl rychlou jízdu a v červeném Porsche narazil do stromu. Auto začalo okamžitě hořet, nikdo nehodu nepřežil.

Walkerovo tělo bylo převezeno z márnice do Los Angeles do pohřebního ústavu tento týden. Poté bylo převezeno do krematoria v Glendalu, kde bylo zpopelněno 12. prosince...

Otec zesnulého herce Paul Walker Sr., jeho mladší bratr Cody a ostatní členové rodiny byli viděni při domlouvání detailu pohřbu na hřbitově minulou středu.

Mohlo by vás zajímat ZDE:


Stačila jediná vteřina a z nádherného vozu se stal vrak, ve kterém vyhasly dva životy

Příčina nehody Paula Walkera: Vyšetřovatelé už mají konkrétní podezření

Paul Walker netušil, co ho za několik minut čeká

Paul Walker: Nové snímky těsně před zkázou. Podrobnosti k pohřbu

Heath Ledger s hercem Joaquinem Phoenixem, jehož bratr River umřel na předávkování v náručí Johnyho Deppa

Kdo kromě Paula Walkera zemřel uprostřed natáčení

Stačila jediná vteřina a z nádherného vozu se stal vrak, ve kterém vyhasly dva životy

Podrobnosti z vyšetřování nehody Paula Walkera: Bylo v tom další auto? (VIDEA)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!