Polonahá žena jezdila na koni uprostřed tanečního parketu. Noční klub byl obžalován z týrání zvířete

Tak tady se zábavný program nevyvedl. Noční klub Mokai Lounge musel zavřít po tom, co ho veřejnost obvinila z týrání zvířat. Incident se odehrál v pátek ráno v Miami Beach. Aktivisté za práva zvířat burcují sociální sítě a vyzývají k peticím.
Mokai Lounge Miami
Mokai Lounge Miami
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Dívka oblečená jen ve spodním prádle projížděla na koni přes taneční parket. Dav se sklenkami v rukou šílel, křičel a tleskal. Vystrašené zvíře se ale vší silou bránilo. Snažil se ženu ze svého hřbetu shodit. Na mokré podlaze, nejspíš kvůli vylitému alkoholu, ale pak sám uklouzl a spadl na zem.

 

 

Video jednoho z přihlížejících obletělo celý svět.  A komentáře na sebe nenechaly dlouho čekat.

„To je šílené, chudák kůň,“ napsala Kerry.

 

 

„To je opravdu nechutné. Hanba klubu, že něco takového povolil,“ stěžoval si další člověk na svém Twitteru.

 

 

Dokonce byla vytvořena petice za obžalování klubu za týrání koně. Podepsalo ji na tři tisíce lidí. Petice začíná slovy: „Noční klub je místo, kam se lidé chodí bavit s přáteli, tančit a popíjet. Toto prostředí tedy znamená, že tam není místo pro zvířata.“ Poslední věta, pak zněla: „Miami je krásné město, kde se lidé rádi baví, ale v žádném případě nebude podporovat týrání zvířat.“

Srarosta města také celou akci odsoudil a zahájil řízení za odebrání provozní licence klubu. Miamská policie veřejnost uklidnila, že kůň je v pořádku.

Reklama
Reklama