Polonahé babičky: už nejsou mladice a stejně se chtějí svlékat!

‚‚Nahý outfit“ vyvolal v dnešním roce na červených kobercích mnoho bouřlivých reakcí. Odhalených šatů si užívají nejen krásky jako Jennifer Lopez či Beyonce, ale i ženy, u kterých bychom to nečekali. Připomeňme si některé z padesátnic a starších, které nám ukázaly víc než je v jejich věku vhodné.
Babičky
Babičky
instagram/@spletnik_ru

reklama

Madonna

Osmapadesátiletá popová diva byla vždy zastáncem sexy outfitů a názoru čím méně, tím lépe. Provokativní looky ji provázely začátkem kariéry i největším rozmachem. Ani dnes tomu ale není výjimkou a hvězda se stále cítí jako dvacítka. Madonna by se měla inspirovat někým ze své generace, třeba by pak nepůsobila jako lascivní žena pokročilého věku, ale jako pravá dáma. 

 

Madonna'nın Politik Duruşu #madonna #womenrights #givenchy #madonnametgala #metgala

Příspěvek sdílený Raff Dergi (@raff_dergi),

 

 She is so out of her mind it is fabulous! #madonnametgala

Příspěvek sdílený beyondsweet (@beyondsweet),

Cher

Jednasedmdesátiletá zpěvačka je přesným opakem Madonny. V mládí nosila střídmé a elegantní oblečení, na stará kolena se ale rozhodla užít zbývající roky dosyta a předvést svou fantastickou figuru. Bezesporu vypadá Cher atraktivně, ale obličej se zbytkem vzhledu nejde dohromady. Není třeba to tolik přehánět a figuru může ukázat i jinou cestou.

 

Happy birthday 2nd mom Cher #cher2017

Příspěvek sdílel uživatel @ atrain3144,

Bai Ling

Tahle herečka je právem označována za jednu z nejskandálnějších hvězd současnosti. Bai Ling se sice může pochlubit (bez příkras) perfektními křivkami, tu však demonstruje způsobem, že chodí zkrátka téměř nahá. Zde by byly alespoň outfity Madonny či Cher na místě.

 

Walking 

Příspěvek sdílený Bai Ling (@iambailing),

 

Bai Ling baby 

Příspěvek sdílený Girly Mags (@girly.mags),

Debbie Harry

Nenahraditelná dvaasedmdesátiletá vokalistka skupina Blondie se jako pravá rocková hvězda nezabývá názorem ostatních. A už vůbec ne, co se o ní říká z hlediska jejích outfitů. Dodnes se zpěvačka nebojí na veřejnosti ukázat v síťovaných punčocháčích, mini a korzetech.

 

so. freaking. amazing. #blondie #blondiegarbagetour2017 #rageandrapture

Příspěvek sdílený sami (@samimonster),

Kris Jenner

Málokdo z klanu Kardashian-Jenner nemiluje krátké mini a odhalené outfity. Stejně je na tom matka jedné z nejznámějších rodin Ameriky, jednašedesátiletá Kris Jenner. Televizní hvězda s radostí předvádí své křivky a miluje se objevovat na veřejnosti v průhledných kusech.

reklama

reklama