Polonahý Josef Rychtář lítá po domě hraběte Martucciho. VIDEO, ze kterého mrazí

Bývalého přítele zpěvačky Ivety Bartošové Domenica Martucciho šokovala skutečnost, že vyšetřovatelé nevidí žádný podíl Josefa Rychtáře na sebevraždě zpěvačky. Pověsil na FB naléhavou výzvu a také video, které ukazuje dobytí sídla v Peschici polonahým Josefem Rychtářem.
Josef Rychtář v Italii...
Josef Rychtář v Italii...
youtube.com

reklama

V domě rodiny Martucciových se Iveta Bartošová ocitla loni, když požádala o pomoc tehdejšího důvěrného známého Zdeňka Macuru. Ten ji odvezl právě do Itálie, kde nakonec Iveta našla útočiště v domově svého bývalého přítele.

Tam se ji ovšem přiřítil "vysvobozovat" tehdy ještě přítel Josef Rychtář, který pobyt zpěvačky prezentoval jako věznění a týrání. Domenico Martucci a jeho rodina se jakémukoliv takovému podezření brání.

Domenico Martucci zveřejnil kromě loňského videa také naléhavý vzkaz:

"Nemůžu uvěřit,že policie nevidí žádný podíl pana Rychtáře na sebevraždě Ivety! Kdyby měl kdokoliv z vás informace,že Rychtář je agresivní "člověk" ,který ji týral ať už fyzicky,nebo psychicky,ať se okamžitě obrátí na nejbližší policejní stanici a vypovídá! Na tomhle videu je vidět,co byl schopný udělat v Itálii (příští týden bude soud)." a přidal naléhavou výzvu ke sdílení statusu.

Mohlo by vás zajímat:

Video VIP zprávy: Josef Rychrář si byl zpočátku jistý, že má zdravotní stav zpěvačky naprosto pod kontrolou

Strašlivý omyl Josefa Rychtáře

Iveta Bartošová s maminkou...

Ivetina maminka vyvěsila vlastní parte: Vybrala citát z dceřiny písně. Jakou zvolila?

Iveta Bartošová v plné polní

Neuvěřitelné sebevědomí: Ivetu Bartošovou chtěla zachraňovat bývalá slovenská troska

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!