Pořádný comeback! Kapela Backstreet Boys vydala po pětileté pauze nový klip

Jsou zpět! Kapela The Backstreet Boys potěšili po pětileté pauze své fanoušky novým singlem a videoklipem. Video na píseň ‚‚Don't Go Breaking My Heart‘‘ se objevilo na YouTube před pár hodinami a už teď si vysloužil přes tři miliony shlédnutí.
Backstreet Boys
Backstreet Boys
instagram/@spletnik.ru

reklama

‚‚Stálo to za to, abychom si počkali pět let! Líbí se mi jak písnička, tak klip!‘‘ nechal se slyšet jeden z nadšených fanoušků ve svém komentáři pod videem. Milovníci a věrní posluchači boy bandu jsou nadšeni, že se jim jejich oblíbenci vrátili a jejich nový projekt rozhodně schvalují. 

Teď plánují muzikanti na počest 25. výročí od založení jejich kapely celosvětové turné Backstreet Boys: Larger Than Life. To začne v červenci a bude probíhat až do listopadu. Celkem plánuje hudební skupina v rámci turné kolem 21 vystoupení.

Backstreet Boys (v překladu "uličníci") jsou americká hudební skupina, která se řadí mezi nejúspěšnější boy bandy v historii. Za dobu svého působení prodali 100 milionů alb a jsou nejprodávanější klučičí kapelou všech dob.

V roce 2005 se po pauze vrátili na hudební scénu a změnili svůj styl hudby, začali více klást důraz na hudební nástroje. Dne 23. června 2006 kapelu opustil Kevin Richardson, ale seskupení pokračuje v kariéře i nadále.

Za zmínku stojí, že koncem loňského roku byl jeden ze členů kapely, Nick Carter, obviněn ze znásilnění bývalou členkou kapely Dream Melissou Schuman. Soudě podle toho, že se Carter objevil v klipu a na turné se také vydá, historka se nejspíše ututlala nebo byla policií označena za nepravděpodobnou.

reklama

reklama