Poslední měsíc Ivety Bartošové – Signály tragédie krok za krokem

Odchod zpěvačky Ivety Bartošové (†48) zasáhl svým způsobem snad každého. Přinášíme souhrn událostí, které se odehrály měsíc před úterní sebevraždou. Každý si tak může udělat obrázek, co či kdo za jejím odchodem stojí. Jedno je jasné. Tragédie se blížila.
Iveta Bartošová v dubnu 2014 - Obrázek 3
Iveta Bartošová v dubnu 2014 - Obrázek 3

reklama

7. 4.–10.4. – ZTRATILA SE ZPĚVAČKA, VOLÁNÍ O POMOC
Po několika měsících relativního klidu (během kterých se zpěvačka Iveta Bartošová měla zotavovat z operace čelisti) se Iveta objevila v pražském kadeřnictví s podivnými fleky ve tváři. Vypadala zoufale a pak nevysvětlitelně zmizela. Její manžel Josef Rychtář nedokázal uspokojivě říct, kde je, vtipkoval o tom, že manželku zabil a zakopal na zahradě.

Tisku se svěřil Ivetin přítel s tím, že přijal telefonát s úpěnlivou prosbou o pomoc (informoval Blesk) „Prosím potřebuji pomoc, ale nemůžu teď mluvit. Potřebuji, abys ke mně přijel a pomohl mi. Mám strach, něco se stalo."

V podvečer 9. dubna se Iveta ukázala před domem v Uhříněvsi a navenek bylo dál všechno v pořádku.

Bartošová v době, kdy měla své lepší období

Bartošová na útěku: Máme 3 tipy, kde by mohla být!

 

15. 4. – RUŠENÍ KONCERTŮ Z DŮVODŮ ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ
Přestože manžel Ivety Josef Rychtář (55) popírá jakékoli pomluvy o zdravotním stavu své ženy, zpěvačka ruší jeden koncert za druhým. Nejprve přišla zpráva o zrušení koncertu v Prostějově 11. 4. poté následovalo zrušení koncertu 18. 4. v Boskovicích. U obou byl v oficiálním vyjádření důvod zdravotních potíží. „Omlouváme se, koncert se ze zdravotních důvodů nekoná a je odložen na neurčito,“ píše se na oficiálním webu Ivety. Podle slov Rychtáře je za zdravotní indispozicí lednová operace zubů.

Iveta během koncertu zářila

VIP Zprávy vypátraly: Zpěvačka Iveta Bartošová - Skončila na operaci! Má rozsekanou pusu


17. 4. – ODMÍTÁNÍ KONTROLY U LÉKAŘE
Iveta už poněkolikáté odmítá kontrolu u lékaře a termíny na klinice ruší nebo na ně vůbec nepřijde. Odbornou pomoc evidentně nechce. Ředitelka kliniky, kde Bartošové provedli stomatologickou operaci, přiznala, že Iveta již na druhou kontrolu bezdůvodně nedorazila.

Iveta Bartošová a Josef Rychtář dorazili po italském dobrodružství domů do Uhříněvsi

Iveta Bartošová zase trpí. Nemůže z domu!


19. 4. – PŘÁNÍ KRÁSNÉHO JARA A VELIKONOC
Na oficiálním webu přeje zpěvačka všem svým fanouškům krásné jaro a Velikonoce. „Milí fanoušci, chtěla bych vás pozdravit, poděkovat za přání a vzkazy, které od vás dostávám. Zároveň vám chci popřát krásné jarní dny a Veselé Velikonoce. Vaše Iveta“


Video VIP zprávy: Iveta Bartošová je jako chameleon - vypadá pokaždé jinak!

Iveta Bartošová dnes: Já a alkohol? Jen jsem zhubla!

 

20. 4. – EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR NA KAMERU VIP ZPRÁV
Iveta Bartošová se ukrývá se doma a nevychází ven. Její stav se evidentně zhoršuje. Můžou za to zdravotní problémy nebo její narušená psychika? I když s médii už nějakou dobu nekomunikuje, štábu VIP Zpráv se rozhodla dát exkluzivní rozhovor.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Bartošová + PL


Druhá půlka dubna – LÉKAŘI SE BOJÍ O ŽIVOT BARTOŠOVÉ
Po odvysílání exkluzivního rozhovoru Ivety Bartošové se přátelé i lékaři zhrozili. Zubožená a na kost vyhublá Iveta špatně artikulovala, mluvila nesouvisle a zmateně. Většina odborníků zpěvačce doporučila odborné psychologické vyšetření a následnou léčbu. Mnozí oslovení odborníci se obávají, že při rozhovoru byla zpěvačka pod vlivem alkoholu, prášků či drog. Podle mnohých na Bartošovou má největší vliv její manžel Josef Rychtář, který by ji měl dopravit do nemocnice.

 

23. 4. – MIMINKO VYKOUZLILO ÚSMĚV

Syn Josefa Rychtáře se stal otcem a Iveta tak "náhradní" babičkou. V nemocnici v Podolí se její tváří několikrát mihnul krásný úsměv, který na ní všichni fanoušci tolik milovali. Byly to však pomíjivé okamžiky.

Iveta Bartošová v dubnu 2014 - Obrázek 3

Iveta Bartošová se dočkala dítěte

 

25. 4. – DOPIS PRO ARTURA
Pokud si Iveta Bartošová datum nespletla (a to je samozřejmě možné), napsala svému synovi Arturovi na rozloučenou láskyplný dopis už v pátek 25. dubna.

Redakce má snímek dopisu k dispozici (Josef Rychtář ho bez skrupulí ukázal) – nepřidáme se však k zveřejňování něčeho, co bylo určené pouze pro Artura.

První láska: zpěvák Petr Sepéši a Iveta Bartošová

Smrt Ivety Bartošové: Manželovi napsala dopis, zemřela jako její první láska

 

28. 4. – ROZEPŘE S MANŽELEM A TOUHA PO ROZVODU
Ač se jevilo manželství Ivety s Rychtářem jako relativně idylické, pravda může být zcela opačná. Dle exkluzivního vyjádření pro Super.cz bubeníka z její kapely Jiřího Jirsy se jí marně snažil zabránit v sebevraždě. Bartošová se mu měla údajně svěřit s rozvodem. „Hledala právníka a také Pepu vyhodila. A mně si stěžovala, že ji vůbec neposlouchá, že nechce odejít. Mám v mobilu esemesky o tom, že se bojí manžela. Asi před měsícem a půl mi taky zavolala, brečela mi do telefonu a prosila mě o pomoc. Dokonce jsem jí sehnal i právničku, protože se chtěla rozvést,“ svěřil se webovému portálu hudebník.

Samotný Rychtář se měl Jirsovi svěřit, že mají doma divoké rozepře. „Pepa se mi svěřil, že má doma peklo. Iveta ho chtěla vyhodit z baráku. Radil jsem mu proto, ať jdou tedy radši od sebe, než aby se trápili. Iveta mu říkala: ‚Odejdi, já chci být sama!‘ Jenže on tyhle její žádosti absolutně přecházel. Stěžovala si mi také na to, že byl hrubý, že se pohádal se sousedy a že už ho dál odmítá snášet.“

Co se stalo za těch sedm měsíců, Iveto?!

Iveta Bartošová se prý chtěla rozvést: Co ještě vyplave na povrch?29. 4. – SMRT PODLE PRVNÍ LÁSKY
Je více než jasné, že by nemělo jít jen o náhodu. Iveta Bartošová (†48) si pro svůj poslední den života totiž zvolila nejen sejný den smrti jako její první láska Petr Sepéši, ale i způsob smrti. Sepéši totiž tragicky zemřel před 29 lety dne 29. července na železničním přejezdu u Františkových Lázní, který zpěvák nestihl přejet. Vlak tlačil vrak auta několik metrů před sebou. Na místě byl mrtev. Zpěvačka se s touto ztrátou dlouho nemohla vyrovnat a nervově se zhroutila. Dokonce na čas ukončila pěveckou kariéru.

-juf-

 

Ivetě to po boku Ladislava Štaidla slušelo

Gentleman Ladislav Štaidl: Ivetě odpustil strašnou zradu. Co mu provedla?

Co se stalo za těch sedm měsíců, Iveto?!

Iveta Bartošová se prý chtěla rozvést: Co ještě vyplave na povrch?

Jarek Šimek a Iveta Bartošová

Jarek Šimek: „Odešla mi dětská láska“

Michal David

Smrt Ivety Bartošové překvapila i Michala Davida

U Rychtářových opět započala válka! Co vzkázal Rychtář synovi?

Rychtáře odvezli do Bohnic! Psychicky se zhroutil!

Pohřební služba odváží tělo Ivety Bartošové

FOTOGALERIE z Uhříněvsi: Záchranáři Ivetě pomoct nedokázali

Agáta Hanychová si vzala hučku

Neštěstí Ivety Bartošové: Co si myslí slavní? Její bývalý manažer Sidovský, Agáta, Sámer a další?

První láska: zpěvák Petr Sepéši a Iveta Bartošová

Smrt Ivety Bartošové: Manželovi napsala dopis, zemřela jako její první láska

Iveta Bartošová na svatbě s Jiřím Pomeje

Cool hlášky Ivety Bartošové


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!