Poslední role Paula Walkera před smrtí: Máme ukázku

Herec Paul Walker tragicky zemřel při autonehodě 30. listopadu během natáčení Rychle a zběsile 7. Předtím ale dokončil film Brick Mansions a vy nyní máte exkluzivní možnost vidět ukázku jeho posledního dokončeného snímku.
Paul Walker ve filmu Brick Mansions
Paul Walker ve filmu Brick Mansions
facebook

reklama

Brick Mansions napsal scenárista a režisér Pátého elementu Luc Besson a j de o remake  francouzského akčního filmu District 13 z roku 2004.

Původní film se odehrává v Paříži roku 2010, kdy je město rozděleno velkou zdí na ghetta, kde neplatí žádná pravidla ani zákony. Mocnému gangu v Okrsku 13 se podařilo ukrást experimentální nukleární bombu. Damien, důstojník speciální policejní jednotky, a Leito, obyvatel okrsku 13, mají 24 hodin na to, aby nálož zneškodnili.

Ve filmu Brick Mansions Damiena hraje právě Paul Walker a ve snímku se objeví i lídr hip hopové skupiny Wu-Tang Clan RZA.

TIP Prima-Style: Rychle a zběsile ve čtvrtek na Primě od 20.15.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rychle a zběsile - upoutávka

Rychle a zběsile

Trhák Rychle a zběsile vám rozproudí krev


Mohlo by vás zajímat:

Létající automobil

Budou auta budoucnosti létat, nebo plavat? Anebo oboje?Heath Ledger s hercem Joaquinem Phoenixem, jehož bratr River umřel na předávkování v náručí Johnyho Deppa

Kdo kromě Paula Walkera zemřel uprostřed natáčení

Paul Walker s dcerou Meadow (vpravo) loni v Montrealu

Šok pro rodinu: Zvrat v dědictví Paula Walkera

Paul Walker se ve volném čase věnoval charitě

5 nejznámějších filmů Paula Walkera

5 věcí, kterých před smrtí nejvíc litujeme

5 věcí, kterých před smrtí nejvíc litujemereklama

reklama