Potvrzeno: Christina Aguilera čeká holčičku!

A je to venku! Druhé dítě zpěvačky Christiny Aquilery (33) bude holčička! Christina ji čeká se svým snoubencem, filmovým producentem Mattem Rutlerem (29). "Je to super, čekám zase dítě," potvrdila zpěvačka na koncertu v Malajsii a dodala, že tohle je první veřejná show jejího dalšího děcka.
Zpěvačka Christina Aguilera se chlubí dvěma velkými prsteny
Zpěvačka Christina Aguilera se chlubí dvěma velkými prsteny
isifa.com

reklama

Hvězda už má syna Maxe (6) s tanečníkem Jordanem Bratmanem, s kterým se ale kvůli nepřekonatelným rozdílům před třemi roky rozvedla. A teď chystá znovu veselku.

Aguilera svého nastávajícího poznala při natáčení muzikálu Varieté v roce 2010. V té době se zrovna rozváděla a Matt Rutler pracoval ve filmovém štábu jako asistent. Jiskra prý přeskočila okamžitě.

Zpěvačka se teď nejvíc bojí, že zase přibere. Po prvním porodu bojovala s nadbytečnými kily přes dva roky, než se konečně dostala do formy.

Aquilera se snažila dokonce postavit na své "buclatější" postavě novou image, ale setkala se jen s negativními reakcemi. Její agent zpěvačku nakonec přece jen donutil podstoupit drastickou dietu.

Rutler, pro kterého bude svatba i dítě životní premiérou, se na zásnuby připravoval hodně dlouho. Nechal speciálně pro Christinu vyrobit prstýnek podle svého návrhu. O ruku ji požádal v nejromantičtější den roku, na den sv. Valentýna.

Mohlo by vás zajímat

Opět sexy Christina Aguilera

Štíhlice Christina Aguilera: Hodí se pro vás její recept na zhubnutí?

Půjdete s námi

Herečka Christina Applegate: Zatkli jí manžela přímo před nosem

reklama

reklama