Poučeni z minulosti: Ashton Kutcher a Mila Kunisová si vyrazili bez dětí!

Od doby, co se stanete rodičem nemáte na sebe a svou druhou polovičku tolik času jako dřív. O tom ví své i Mila Kunisová (35) a Ashton Kutcher (40), kteří si vyrazili na rande bez dětí.
Ashton Kutcher a Mila Kunisová
Ashton Kutcher a Mila Kunisová
twitter.com/kutchersource

reklama

Po dlouhé době si našel tento slavný pár chvilku pro sebe. Své dvě malé děti svěřil totiž chůvě. V úterý si bývalý model Ashton Kutcher vyrazil se svou manželkou Milou Kunisovou na basketbalový zápas, kde hrál tým Lakers proti Philadelphii 76's. Zápas se uskutečnil v Los Angeles.

Ashton Kutcher
Autor: twitter.com/kutchersource Ashton Kutcher

Pětatřicetiletá herečka, která si zahrála vedlejší roli ve filmu Bílá labuť, zvolila pohodlný, jednoduchý outfit. Volné šedé tričko, upnuté černé džíny a klasické bílé tenisky. Její manžel měl promyšlenější komplet. Sladil kšiltovku LA se sakem, a dokonce i s botami.

Mila Kunis

FOTO: Schovává Mila Kunis (35) pod svetrem těhotenské bříško?

V červenci 2017 vzali děti na jeden takový zápas s sebou a nikdo si ho vlastně pořádně neužil, protože hlavní pozornost měly právě ratolesti, kterým se na stadionu moc nelíbilo. Možná právě kvůli této zkušenosti šel na zápas Ashton s Milou sám. Děti si mezitím v klidu užily v teple domova. Známá americká komička Ellen DeGeneresová se zeptala Ashtona, zda jeho syn umí chodit. Na což herec hned zareagoval. „Umí chodit! Jsou mu dva roky, ale je pravda, že se rád nosí,“ přiznal Kutcher. „Já právě neviděla ani jednu fotku, kde by stál na vlastních nohách,“ smála se Ellen. „Snažíme se s ním hrát na babu a různě ho motivovat, říkám mu, že bude olympijský závodník, když vidím, jak se snaží,“ svěřil se bývalý model.

Mila Kunisová a Ashton Kutcher s dětmi
Autor: twitter.com/Cosmopolitan Mila Kunisová a Ashton Kutcher s dětmi

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!