Pouliční styl: Sarah Jessica Parker se promenádovala v New Yorku jako pravá hvězda

Před pár dny se seriálová Carrie ukázala na červeném koberci při předávání Zlatých glóbů. A vypadala fantasticky. Šaty módního domu Dolce & Gabbana jí sedly jako Popelce ztracený střevíček. Včera se zas hollywoodská herečka objevila v ulicích chladného New Yorku a potvrdila, že smysl pro módu jí rozhodně nechybí. Posuďte sami!
Sarah Jessica Parker
Sarah Jessica Parker
instagram/@sjpupdates

reklama

Není to tak dávno, co se herečka Sarah Jessica Parker stala hostem Večerní show Stephena Colberta. Pro tuto událost se rozhodla obléci jako pravá hollywoodská hvězda a zvolila černé elegantní šaty s bílým límečkem, černé strohé sako a stříbrné lodičky. Doladila celý outfit sametovou kabelkou modré barvy a hojným počtem doplňků – prsteny měla Parker skoro na každém prstu.

Počasí v New Yorku na tak lehký obleček rozhodně není, zataženo, místy oblačno a celkem silný vítr, nemluvě o teplotách, které málem dosáhly nuly. Ale jak je známo, krása vyžaduje oběti a hereččin vydařený outfit je toho důkazem! 

 

Stunning #SarahJessicaParker

Příspěvek sdílený Sarah Jessica Parker Daily (@sjp_daily),

Parker si je svého vkusu a toho, že na svůj věk fantasticky vypadá, velmi dobře vědoma. Rozhodla se tedy svůj cit pro módu zpeněžit a vynesla na trh vlastní kolekci obuvi. Ta má od roku 2014 takový úspěch, že se prodává stále více a Sarah už nestačí vymýšlet nové a nové modely. 

Sarah se daří nejen ve stálém karierním růstu, ale i v osobním životě. Se svým manželem a kolegou z oboru Matthewem Broderickem vychovává tři děti. Patnáctiletého Jamese a osmiletá děvčátka Marion a Tabithu. Uvidíme, kdo z jejích dětí půjde v hereččiných šlépějích a bude druhou Carrie Bradshaw nebo panem Božským. 

Moderátor Stephen Colbert si z herečky a jejích šatů dělal legraci, obvykle však bývají jeho vtipy ostřejší a se Sarah tedy jen slovně laškoval. Na konci dokonce Sarah pozval na maturitní ples, na kterém sama herečka prý nikdy nebyla. A jak to dopadlo? Podívejte se a posuďte sami!

reklama

reklama