Požáry v Kalifornii se nevyhnuly ani slavným: Liam Hemsworth ukázal, co zbylo z jeho domu

Herci Liamu Hemsworthovi (28) a jeho přítelkyni zpěvačce Miley Cyrus (25) zůstaly oči pro pláč. Jejich dům v kalifornském Malibu lehl popelem při požárech, které již několik dnů sužují západ Ameriky. Pár ani nikdo z jeho okolí nebyl při požárech zraněn. Herec nyní sdílel fotku toho, co z jejich domova zbylo na sociální síti.
ilustrační foto
ilustrační foto
Twitter/CNN

reklama

Populární pár, který je poslední dobou v hledáčku fotografů především pro své divoké rozchody a návraty, prožívá smutné období. Jejich oblíbené Malibu je již několik dní v plamenech. S požárem bojují stovky hasičů i dobrovolníků z řad obyčejných lidí. Ale ztráty na životech i majetku jsou obrovské.

Své o tom ví i Liam s Miley, kteří kvůli požárům přišli o jejich společný dům. Hnízdečko lásky lehlo kompletně celé popelem. „Jsem zcela zdrcena těmi požáry, které zasáhly mou obec. Můj dům už nestojí, ale společné vzpomínky s rodinou a přáteli jsou silné. Jsem vděčná za vše, co mám,“ napsala na svůj Twitter v neděli pětadvacetiletá zpěvačka.

 

 

„To co se právě děje v Malibu je srdcervoucí. Tohle je vše, co zbylo z našeho domu. Láska. Mnoho lidí nejen v Malibu, ale v celé Kalifornii přišlo kvůli požárům o své domovy. Včerejšek jsem strávil v Malibu a nestačil se divit, jak jsou lidé vstřícní a ochotní. Pomáhají si a podporují se. Lidé tady jsou silní a tahle událost je udělá ještě silnějšími. Miluju vás lidi,“ napsal Liam mimo jiné na svém Instagramu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Liam Hemsworth (@liamhemsworth),

 

Mezi další hvězdy, kterým požár vstoupil do životů jsou například rocker Neil Young, herečka Caitlyn Jennerová, herec Gerard Butler, ale například i zpěvačka Lady Gaga, která musela být o víkendu evakuována.

reklama

reklama