Poznáte, která celebrita si nechala udělat kérku přes celá záda? Sexy Catwoman!

Ani ve dvaapadesáti letech se toho nebojí! Slavná americká herečka Halle Berry, která si zahrála mimo jiné i sexy Catwoman, si pořídila nové tetování. A ne jen tak ledajaké! Její záda zdobí listy, a to od krku až k zadečku.
Halle Berry
Halle Berry
Instagram/Halle Berry

reklama

Na sociální síti bylo v minulých dnech zase o zábavu postaráno. Krásná herečka Halle Berry se pochlubila snímkem svého nového tetování, které zdobí její záda.

A fotka to nebyla ledajaká! Hvězda Hollywoodu je na ní zachycena zezadu a nahoře bez při vaření snídaně. Na sobě má jen sukni, vypadající jako kdyby si ji vypůjčila od mořské panny. „Kdo říká, že nejsem mořská panna?“ připsala Halle pod snímek.

Fanoušci její nové tetování ohodnotili vesměs pozitivně, i když někteří rýpalové spekulují, že se nejedná o pravé tetování.

 

Ať už se jedná o pravou kérku, nebo se lístky za chvíli ztratí, musíme uznat, že i ve dvaapadesáti je Halle pořád krásná ženská!

Halle Berry je americká herečka, modelka a královna krásy, jež byla považována za nejkrásnější afroamerickou ženu své doby. Získala cenu Emmy a Zlatý glóbus za film Černá Carmen Dorothy Dandridge a v roce 2001 Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za Ples příšer. Je jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu.

instagram/halleberry

Bez spodního prádla i v padesáti. Halle Berry všem vyrazila dech!

Předtím, než se stala herečkou, se Berry zúčastnila několika soutěží krásy a v roce 1986 se dostala do soutěže Miss USA, kde skončila na druhém místě. Na soutěži Miss World se umístila šestá. Její průlomová role byla v roce 1991 ve filmu Tropická horečka. To vedlo k dalším rolím ve filmech Flintstoneovi (1994), Skandál! (1998), X-Men (2000) a jeho pokračování a Dnes neumírej (2002). V roce 2005 ovšem "vyhrála" Zlatou malinu za nejhorší herečku (za roli ve filmu Catwoman). Cenu však převzala jako jedna z mála osobně.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!