POZOR VTIPNÉ: Kluci ze SLZY to na mejdanu rozjeli a natočili pro vás VIDEO! Jenže se to krapet pomotalo...

Kdo by neměl rád večírky? A je prostě fakt, že Top Star večírek v trojských vinicích se opravdu povedl. A také díky tomu, že se na pódiu vystřídali třeba Martina Pártlová, Olga Lounová nebo SLZA…
Petr Lexa vystoupil na večírku Top Staru s kapelou Slza.
Petr Lexa vystoupil na večírku Top Staru s kapelou Slza.
Hermína / Prima

reklama

Kapela SLZA se kromě svých nesporných kvalit dostává do povědomí i díky Hoggymu, tedy zpěvákovi a jednomu z nejsledovanějších youtuberů této země. A s kluky je opravdu sranda… Poté, co odehráli svůj koncert, tak jsme se s kytaristou Lukášem Bundilem a Petrem Lexou aka Hoggym domluvili, že natočíme takovou malou zdravici našim čtenářům.

Petr Lexa.

Hitmaker z kapely Slza nazpíval další velký hit, tentokrát k seriálu Přístav

Hošani se do toho zvesela a ochotně pustili, jenže si pořád nemohli vzpomenout, jestli zdraví Cool nebo Style, a jak to vlastně celé je, takže z toho vznikla celkem vtipná taškařice, na kterou se můžete podívat v následujícím videu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slza-Top Star

Petr Lexa má k písničce zvláštní vztah, protože se nedávno rozešel s přítelkyní.

SLZA má hit k seriálu jako INZERÁT na novou HOLKU: Proč nechce Petr Lexa KLUKA?

Hvězdy českých sociálních sítí...

Nejvlivnější Češi na sociálních sítích? Vládne Kurková, v první desítce Teri, Hoggy i Jirka Král. A co Fatty a ViralBrothers?

Video VIP zprávy: Skupina Slza

Skupina Slza… Věděli jste, že mají Lhůtu záruční?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!