Pozor! Vysoká koncentrace krásy v Praze

Přední české hvězdy se v úterý odpoledne sešly v centru Prahy, aby slavnostně otevřely kosmetický salon.
Celebrity slavnostně přestřihávaly pásku.
Celebrity slavnostně přestřihávaly pásku.
jj

reklama

Tři hodiny po poledni dorazila finalistka České miss a přítelkyně Tomáše Topolánka Simona Dvořáková, Zlata Adamovská, Vanda Hybnerová s dcerou, Lenka Zahradnická, Jitka Čvančarová nebo Lumír Olšovský a Michal Dvořák ze skupiny Lucie.

A právě Jitka Čvančarová téměř jako jediná přiznala, že si občas na profesionální péči o svou pleť najde chvilku času. „Samozřejmě to je jen nezbytně nutná doba, ale mám ráda profesionalitu a kvalitu. Takže moje volba je jasná,“ nemohla si Jitka vynachválit poskytované služby. Vždyť s nimi má již bohaté zkušenosti, je totiž jejich patronkou a zároveň s kosmetickým salonem spolupracuje v rámci své nadace pro děti s nemocí motýlích křídel.

Ostatní na tom s kosmetickou péčí nejsou až tak dobře. „Většinou se nenechávám opečovávat. Vím, že je to škoda, ale mažu si doma, co najdu nebo dostanu k narozeninám a k Vánocům,“ prozradil Lumír Olšovský. Ten ale zároveň přiznal, že jednou se rozmazlovat nechal. „Byl jsem v bahně v Třeboni. Počítá se to?“ ptal se. Ale zároveň nám slíbil, že až bude více volného času, určitě na nějakou proceduru zajde.

„Zatím jsem se o sebe starala vlastními silami. Musím přiznat, že mi hodně pomáhá sport, genetická výbava od maminky a také příroda. Ale uvědomuji si, že takhle to nepůjde věčně. Jsem vlastně dneska na průzkumu, nevím, co mě čeká, ale vše je jednou poprvé a těším se,“ řekla Lenka.

TIP Prima-Style.cz: Hvězdy prozradily babské rady! Dívejte se na VIP Zprávy za pět minut osm:

Mohlo by vás zajímat:

Všechny Hanniny operace stály 1 855 000 Kč!

Bionická žena existuje! Neuvěříte, z jakých zranění se dostala!

Zpěvačka Tereza Černochová

Tereza Černochová je poprvé maminkou!

Vašek Noid Bárta přijel na setkání herců z nového muzikálu Addams family i s manželkou Gábinou Dvořákovou.

Vašek Noid Bárta: Největší adrenalin pro mě bude miminko!


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!