Prachařová konečně odtajnila svůj nový videoklip: Nepřipraveným to zvedne mandle!

Česká Paris Hilton, tak ji nazývají média a veřejnost baví její úlety, divoké řádění a zlobení. Zpovykaná holka českého showbyznysu, která mluví dřív než přemýšlí. Jenže ono je to ve skutečnosti celé jinak a přesně těmto pokrytcům to ve svém klipu nandala.
Agáta Prachařová ve svém klipu nazvaným prostě Agáta.
Agáta Prachařová ve svém klipu nazvaným prostě Agáta.
Youtube

reklama

"Můžu tě za to natřít?"

Tak začala naše konverzace, když mi Agáta na jednom večírku prozradila, že chystá videoklip s Radkem Bangou. Toho si jako hudebníka vážím, ale Prachařka jako zpěvačka? Agáta si lokla panáka, vyfoukla mi kouř do obličeje a říká: "Počkej teď, rozhodni se, až to uvidíš."

Nic jsem od toho nečekala. Ale pro mě tohle video taky určeno nebylo. Já totiž vím, jak to doopravdy chodí.

Takže moje přání jí to natřít se splnit nemůže. Agáta Prachařová (30) není zpěvačka. Je to divoké dítě showbyznysu, občas mluví rychleji než myslí a pak vznikají mrzutosti. Bulvár ji miluje a ona s ním skvěle obchoduje. Lidi její eskapády baví, není snad nikdo, komu by byla jedno. Teď to vypadá, že už neví na stará kolena coby, tak si vymyslela, že začne zpívat. A všichni čekají na její fail. Na to, jak jí budou moct její video pomluvit.

Ve spolupráci s Radkem Bangou stvořila jednoduchý chytlavý song jménem Agáta, který je "nečekaně" o ní samotné. Režii dělal její otec Jiří Hanych, který točí hlavně reklamy a na klipu je to znát. Rychlé změny, moderní look, krásně barevná kamera, zpomalené záběry soutěží s nůžkami střihače. Zpěv samozřejmě dokonalý není, ale o něj tady nejde.

Jde o to, co video samotné představuje.

Na první poslech plytká vatáž, kde se Prachařová tváří, že má všechno na háku. Pomluvy, drby, čtenáře, bulvár. Vysmívá se těm, kdo si o ní myslí cokoliv špatného. Je to nadsázka.

Na ten druhý poslech musíte pochopit, že celé je to hra. Prachařová má práci a tou její prací je být objektem novinářského zájmu. Zvyšuje jí to prestiž a následně cenu na showbyznysovém trhu. Vy taky chodíte například prodávat maso do obchodu, ale doma si raději děláte saláty. Nemusíte být nutně takoví, jak to vyžaduje vaše profese.

Z toho důvodu to většina lidí nejspíše pochopí jako další provokaci, jako snahu se zase zviditelnit, protože nechtějí slyšet, že si dělají úsudek jen podle povrchních drbů a provokativních fotek.

Ale v soukromí žije Prachařová úplně jiný svět. Je milá, přátelská a srdečná. Chodí v teplákách, je vzornou matkou, peče a vaří. V létě máchá celé dny ruce ve vaně, protože zavařuje okurky, pak jde sbírat rybíz. Je to paní z venkovského domku, nudná, chtělo by se říct.

Teď je jí třicet, sama se dokázala ekonomicky zajistit, uživí své dítě a je podle ní načase říct, jak je to doopravdy. Protože pravdě se vždycky věří nejhůř. Záleží jen na vás, jestli to v tom budete chít vidět.

Barbora Koukalová


reklama

reklama