Předčasné Vánoce: dostal zajíček od Bílé pořádně drahý dárek?

I když do Vánoc ještě nějaký ten týden zbývá, u zpěvačky Lucie Bílé (52) se naděluje už teď. Její staronový přítel Radek Filipi (35) se na svém Instagramu pochlubil luxusní motorkou a všemožným zbožím značky Harley-Davidson. Zda jde o štědrý dar od Lucie nebo vozítko nepatří jemu, to už jisté není. Jedno ale jisté je - Filipi vypadá u stroje zatraceně sexy.
Lucie Bílá
Lucie Bílá
instagram/@luciebila

reklama

Kdo by neměl radost z takové mašiny? No, Radek Filipi ji rozhodně měl. ‚‚U nás už Ježíšek naděluje. Můj Harley Davidson koutek,‘‘ rozvášnil se na svém Instagramu u fotky, kde sedí u stolku a kolem sebe má produkty americké společnosti, která vyrábí motorky a motocyklové příslušenství. Tak podpořil diskuzi o tom, zda mu všechny věcičky nadělila právě Lucie Bílá.

Kdyby šlo skutečně o dar od zpěvačky, musela se Lucka pořádně praštit přes kapsu, protože taková motorka a ostatně ani zboží této značky nepatří k nejlevnějším. Vlastně spíše k těm nejdražším! Převažují však stále názory, že se jednalo pouze o oficiální spolupráci s touto firmou.

Radek Filipi
Autor: instagram/@radekfilipi Radek Filipi
Lucie Bílá a Radek Filipi
Autor: Facebook Lucie Bílá Lucie Bílá a Radek Filipi

Loni na podzim Bílá oznámila s Filipim rozchod a vznesla dost ostré prohlášení. "Teď už s klidným svědomím můžu změnit svůj status na nezadaná. Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím", zněla tehdy její slova. S o 17 let mladším bývalým fitness trenérem ale kontakt neukončila, společně dvojice trávila spoustu času a Filipi pro zpěvačku nadále pracoval. Teď je ale vše jinak a zpěvačka se ke svému zajdovi zase vrátila.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!