Předvánoční TOP STAR magazín: Jak Lucka Bílá a další hvězdy tráví Vánoce? Jaký nejlepší dárek dostal Michal Malátný?

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Hanka prozradila, jaký vánoční dárek byl pro ni v životě ten nej.
Hanka prozradila, jaký vánoční dárek byl pro ni v životě ten nej.
archiv

reklama

Modelka Terezie Kovalová nám prozradila, co by dělala, kdyby vyhrála milion. Práskla, jak to má v současné době s muži a taky to, jak bude prožívat vánoční svátky.

Hlasování v soutěži o titul DOG STAR 2015 stále běží. V předvánočním dílu TOP STAR magazínu uvidíte posledního (nesoutěžního) pejska, jehož páníček je opravdu speciální – je jím totiž syn Agáty, Kryšpín. O zábavu je tedy postaráno.  

Nikol Švantnerová bude hostem ve studiu TOP STAR magazínu.

TOP STAR magazín: Z mluvčího Ovčáčka je tramvaják! Jak vypadá Chodúrova o 16 let starší partnerka před porodem? Víme všechno...

Vánoce už klepou na dveře, a proto jsme pro vás vyzpovídali české hvězdy, které se rozpovídaly o tom, jak budou trávit Vánoce. Co chystá Noid, Lucka Bílá nebo třeba Pavla Vitázková? Inspirujte se…

Těžký rok prožila Natálie Kocábová. Po rozvodu s manželem Štěpánem se jí změnil život. Jak to poznamenalo její vztah s tátou Michaelem Kocábem a u koho budou trávit Vánoce její děti?

Ani tentokrát nebude v TOP STAR magazínu chybět rubrika Lenka se ptá – jako obvykle plná všetečných a dotěrných otázek naší přidrzlé reportérky Lenky.

Gabriela Gunčíková je jedna z mála českých zpěvaček, která se uchytila za oceánem a s kapelou objíždí vyprodané sály v USA. Co je u ní nového?

TOP STAR magazín s pitbulem: Gunčíková i hubený Mádl se zamilovali a děda Žbirka radí, jak ulovit pořádnou ženskou!

Jaký vánoční dárek nikdy nevymažete z paměti? Na to jsme se zeptali i českých celebrit – se svými nej dárky se nám svěřili třeba Hana Zagorová, Michal Malátný nebo Vojta Kotek.

Kouzelník Richard Nedvěd změnil na chvíli povolání a stal se módním policistou. Tak se mu to líbilo, až nám z toho zapálil Primu.

Terka Tobiášová si natáčení se skupinou Mandrage náramně užila.

TOP STAR magazín: Jak moc drsná je Linda Vojtová v roli módní policistky a proč je Madrage českou verzí Red Hot Chili Peppers? Dozvíte se všechno!

Lucie Zedníčková nám prozradila, že závažné zdravotní problémy jejího partnera ji donutily k návratu do Prahy. Jak stěhování z Brna ovlivnilo její život?

To vše a mnohem víc se dozvíte ve 21.35 ve speciálním předvánočním dílu TOP STAR magazínu ze 14. 12. a později na Prima Play.

Petra Zvěřinu čas dost změnil. Názor si sami uděláte v TOP STAR magazínu z 26.10.2015.

V TOP STAR magazínu Zvěřinu nepoznáte: Mrkněte zatím na jeden uštěkaný sestřih!

Andrea se vydala do Barcelony a dala se tam do kupy s dalším ptákem - po obřích papoušcích tentokrát s rackem.

Pozor: Odblokovaný TOP STAR magazín opět vypouští drby zpoza opony!

Eva s Agátou se potkali v kuchyni. A v redakci byla oslava jak hrom.

Drby ze zákulisí TSM: Reportér Pavel krutě vyškolil drzé hudebníky, také se slavilo a Eva si pohrála s chobotem!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!