Přehled nejzvláštnějších sexuálních skandálů historie

Některé celebrity na sexuálních skandálech postavily svoji kariéru. Například Paris Hilton a Kim Kardashian, které do světa vypustily nahrávky s domácím pornem, se staly hitem internetu a vryly se tak do povědomí lidí. Čas oprášil jejich pochybnou reputaci a nyní slečny vydělávají balík!
Paris kouří tampon...To je teda vtipálek, že?
Paris kouří tampon...To je teda vtipálek, že?
Tumblr

reklama

1, Paul Ross

Populární britský moderátor Paul Ross se přiznal k nevěře s nejmenovaným učitelem angličtiny, kterého poznal v sousedství při venčení psa. Ross uržoval intimní poměr s mužem skoro rok, než jeho cizoložství prasklo. Jeho manželka Jackie, se kterou je Ross deset let, stála v průběhu celého skandálu při Paulovi. Jejich vztah se sice otřásl v základech, ale pár spolu zůstal.

2, Wayne Rooney

Britský fotbalový hráč byl přistižen při nevěře v době, kdy jeho krásná manželka čekala jejich syna. Rooney chodil do hodinových vykřičených domů, kde platil černovlasé prostitutce 35 000 Kč za noc.

3, Hugh Grant

V roce 1995 chodil Hugh Grant, jeden z nejobsazovanějších herců Hollywoodu, s půvabnou Elizabeth Hurley. Ta se ukázala jako opravdová světice, protože s hercem zůstala i po skandálu, kdy byl herec přistižen se snědou prostitutkou v klíně. Její pravé jméno jsme nezjistili, ale umělecký pseudonym je Divine Brown.

4, Arnold Schwarzenegger

Bojovník, hrdina, robot a guvernér tentokrát přestřelil. V roce 2011 vypluly na povrch informace, že Schwarzenegger podvedl svoji ženu Mariu Shriver. Ok, to se stává, ale na Arnolda prasklo i to, že jeho milenka Mildred Baena, jejich mexická uklízečka, s Schwarzeneggerem zplodila syna Josepha.

5, Ryan Giggs

To, že fotbalisté podvádějí dvé ženy, není novinka, ale Ryan Giggs dokázal šokovat i otřelé závodníky, když si začal aférku s Imogen Thomas. Na tom by asi nebylo nic zvláštního, kdyby Imogen nebyla manželkou Giggsova bratra, tudíž jeho vlastní švagrovou.

6, Sandra Bullock

Je zarážející, že by někdo mohl podvést tak krásnou a talentovanou herečku, jako je Sandra Bullock. Ale přesně to udělal Jesse James, který herečku podvedl s Michelle McGee – milovnicí a obdivovatelkou Adolfa Hitlera.

7, Woody Allen

Cože? Ano, před čtyřmi lety slavný režisér šokoval svět, když opustil svoji překrásnou manželku Miu Farrow a oženil se s jejich adoptovanou dcerou Sue Suk. Mia Farrow adoptovala Sue Suk ještě v době, kdy s Woodym nechodila, ale i tak je celá situace velice bizarní.

8, Tiger Woods

Své doby nejlepší hráč golfu v roce 2009 příliš neskóroval. Jeho manželka Elin přišla na jeho nevěru s manažerkou nejmenovaného nočního klubu a zaútočila na Woodse, když parkoval se svým vozem u jejich rodinného domu. Následně se médiím začaly hlásit desítky žen, který usvědčily Woodse z mnohonásobné nevěry. Elin požádala o rozvod a Tiger Woodse přišel o většinu svých sponzorů.

9, Bill Clinton

Bývalý prezident a stážistka Monica Lewinsky. Kdo o této kauze neslyšel, jako by nebyl. Populární prezident svedl sexuchtivou 24letou Moniku Lewinsky, která velice ráda amerických médiím sdělovala, jak dělala prezidentovi dobře.

 

Mohlo by vás zajímat:

Obývací pokoj v podkroví je díky prosklené polovině sedlové střechy mimořádně světlý

Parádně opravený měšťanský dům

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Nejdražší Barbies na světě

Rovnátka zároveň sloužila jako novodobý pás cudnosti

Vtipný pohled do fotoalba kreativních rodičů a zoufalých děti

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!