Přehlídka hanbářů z Vily – 3 TOP nestydaté události z posledních dnů

Nenávratně pryč jsou časy, kdy si VyVolení úzkostlivě hlídali, aby na kamerách nebylo vidět nic intimního. Prsíčko nebo penis se sice sem tam mihlo už v minulých týdnech, ale v posledních dnech se s lechtivostmi roztrhnul pytel. Přišli jste o ně? Tak určitě vezmete zavděk tímhle článkem:-)
Honza striptýz - Obrázek 3
Honza striptýz - Obrázek 3

reklama

1. Honzův striptýz

Co si budeme povídat... Honza je sice nudný, ale docela pěkný chlap. Když zavře pusu a přestane omílat, že "tohle je čtvrtá řada a čas soutěžících z první řady skončil" (myslí Vladka) a dá se do svlékání, určitě je na co se dívat.

2. Honza + Eva = erotično

Jak už jsme upozornili několikrát, mezi Evou a Honzou erotické napětí pěkně houstne. Po návratu Evy z Duelu došlo i na líbačku a erotickou masáž. Docela pěkná VIDEO inspirace na neděli s partnerem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Eva a Honza

3. Evina svlíkačka během přímého přenosu

Tereza Pergnerová poznamenala, že se Eva svlékla do prádla před kamerami tak ochotně, že se na to určitě těšila. Je pravda, že Eva má dost pochybnou pověst. To jí vyčítal především Pepa. Teď se jeho slova docela potvrzují. Eva je ve Vile čím dál častěji svlečená!

Komentář Prima-Style.cz: Agáta Prachařová má radost a mraky materiálu do Noční show ve 23:05 na Primě.

Mohlo by vás zajímat:

Ládík jako socha Nahoty

FOTOGALERIE s hvězdičkou jen pro dospělé - Nahota ve VILE

Se zlatou slavicí Lucií Bílou a šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem tentokrát vařil prostřednictvím telemostu i Vladko Dobrovodský se svým týmem z Vily VyVolených

Vaření s Pohlreichem – Vladko na jedničku

reklama

reklama