Překvapení American Music Awards: Na pódiu se objevil Kevin ze Sám doma! A byl ve skvělé formě!

Herec, známý především svou rolí Kevina z vánočních komedií „Sám doma“ Macaulay Culkin, se postaral o pořádné překvapení, když se objevil na předávání American Music Awards. A vypadal vážně skvěle! Přítomní hosté i diváci u televizních obrazovek se shodli, že Macaulay dlouho nevypadal tak dobře! Sršel dobrou náladou a úsměvy rozdával na všechny strany!
Macaulay Culkin
Macaulay Culkin
Twitter/Estilo Actual Look

reklama

V úterý se konalo udílení cen American Music Awards, ale nebyly to celebrity z hudebního světa, kdo se postaral o největší překvapení. Obrovský potlesk a nadšení vypuklo poté, co se na pódiu objevil herec Macaulay Culkin!

Filmová dětská hvězda, která se v devadesátých letech proslavila díky komediím Sám doma, na každoročním udílení prestižních cen, vyhlásila kategorii nejlepšího zpěváka.

 

 

Macaulay sršel vtipem a dobrou náladou, čehož si všimli jak přítomní v sále, tak i diváci u televizních obrazovek. „Je skvělé vidět Macaulay Culkina na American Music Awards! Vypadá skvěle!“ zněl jeden z mnoha příspěvků na Twitteru.

„Macaulay Culkin vypadá zdravě a šťastně. Je skvělé ho vidět,“ zněl další příspěvek.

A my musíme dát komentářům za pravdu. Culkin opravdu vypadá skvěle, jak se zdá, drogová éra už je dávno za ním a on je konečně šťastný a vyrovnaný.

 

 

Macaulay Culkin je americký herec, známý především ze série filmů Sám doma a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, kde hrál coby chlapec. V době uvedení těchto filmů byl považován za nejúspěšnějšího dětského herce od dob Shirley Temple.

Macaulay Culkin

Máte rádi Macaulayho Culkina ze Sám doma? Přečtěte si, co na sebe prozradil

Dlouhé roky byl závislý na marihuaně a heroinu, i když to nikdy veřejně nepřiznal. Ze závislosti ho dostala až láska. V roce 2017 začal chodit s herečkou Brendou Song, se kterou by měl být až doteď. A jak to vypadá, láska mu svědčí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!