Pretty Julia Roberts! - Módní inspirace

Styl oblékání herečky Julie Roberts (46) by si měly nastudovat všechny štíhlé vysoké ženy od dvaceti výš. Co si ráda obléká? A kdo za výběrem její garderoby stojí? Inspirujte se v naší FOTOGALERII.
Ten její nádherný úsměv...
Ten její nádherný úsměv...
isifa.com

reklama

Trojnásobná maminka Julia Roberts (vdaná od roku 2002) za kameramana Daniela Modera sází na svůj nádherný úsměv a přirozený účes.

O vlasy se jí už celé roky stará držitelka mnoha prestižních cen, kateřnice Lyndell Quiyou, se kterou se Julia přátelí a jezdí k ní i s dětmi na prázdniny do Taosu v Novém Mexiku. "Lyn je jednou z mých nejbližších bytostí," přiznává herečka.

Co se týče oblečení, nejčastěji se Julia Roberts radí s Elizabethou Stewart, jejíž služby využívá celá řada hvězd, například herečka Cate Blanchett.

Julia miluje dobře střižené kalhotové kostýmy, volné košile a když si vybírá večerní šaty, obvykle jsou značky Valentino.

Lenochod - Drž si svůj styl

 

Podívejte se, jak to Julii slušelo ve fillmu Pretty woman, který odstartoval její kariéru:

TIP Prima-Style.cz: Sledujte film Pretty woman v sobotu na Primě od 21:40 hned po show Zdeňka Pohlreicha.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pretty woman - upoutávka

Mohlo by vás zajímat:

Pretty woman - Obrázek 6

„Pracujete na procenta?“ Vychutnejte si nejlepší scény z Pretty Woman

reklama

reklama