Prima-Style exkluzivně na narozkách Martina Michala: Helena Vondráčková připravila parádní akcičku

Žádný jiný fotograf než náš Jirka Janoušek na narozeninové oslavě Martina Michala nebyl. Blahopřát přišla celá řada slavných tváří včetně Jiřiny Bohdalové. Přesvědčit se můžete ve FOTOGALERII.
Martin Michal a Helena Vondráčková září štěstím
Martin Michal a Helena Vondráčková září štěstím
Jiří Janoušek

reklama

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) rozhodně umí své milované překvapit. Pro svého manžela Martina Michala (55) uspořádala narozeninovou party plnou slavných tváří.

Každý by si přál mít oslavu narozeniny ve velkém stylu. To se téměř každoročně plní Martinovi Michalovi. Jeho oslavy jsou vždy dokonale připravené, manželka Helena si dá pokaždé záležet

Před pěti lety neváhala k padesátinám uspořádat karneval na Floridě, kde s manželem tráví část roku. Letos oslava sice byla bez masek, zato přišlo nespočet známých osobností v čele s herečkou Jiřinou Bohdalovou, zpěvákem Pavlem Vítkem, hudebním producentem Františkem Janečkem a příležitost popřát kamarádovi si nenechala ujít celá řada osobností.

Přestože je Martin o jedenáct let mladší než Helena, věkový rozdíl je na první pohled zcela zanedbatelný. Vondráčková totiž vedle Martina skutečně zraje jako víno. Oslava se neobešla ani bez rodiny, dortu a desítek dárků, mezi nimiž byla nejen luxusní vína, kvalitní jídlo, ale i obrazy nebo krásná akvarijní rybička.

-juf-

Na vlásku

Helena Vondráčková jak ji neznáte. V roli zlé čarodejnice v úžasné pohádce Na vlásku

Helena Vondráčková a její nejoblíbenější šperk

Helena Vondráčková exklusivně: Kdy jí manžel nosí brilianty?

Helena Vondráčková naučila svého vizážistu líčit

Helena Vondráčková naučila svého vizážistu líčit


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!