Princ Harry a Meghan Markle: Jak pokračuje rekonstrukce nového domova?

Jaro je za rohem a s tím i příchod královského miminka. Princ Harry s manželkou Meghan Markle se budou brzy stěhovat do jejich vysněného domova Frogmore Cottage. Ten nyní prochází velkou rekonstrukcí. Jak pokračuje renovace?
Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
twitter.com/mellyindc

reklama

Koncem listopadu Kensingtonský palác oznámil, že se princ Harry bude s vévodkyní letos na jaře stěhovat do Windsoru. Podle informací chce královský pár mít klid a oprostit se od královského dvora na venkově, kde by mohl žít jako normální rodina. Z tohoto důvodu nedal budoucímu potomkovi královský titul.

Takhle vypadá nový domov Harryho a Meghan
Autor: profimedia.cz Takhle vypadá nový domov Harryho a Meghan

V jejich budoucím domově Frogmore Cottage právě probíhá obrovská rekonstrukce. Jedná se o velmi staré sídlo, které bylo v katastrofálním stavu. V domě se nachází celkem pět bytů, které původně sloužily královským zaměstnancům. Tyto byty se promění na jeden prostorný dům, ve kterém bude dostatek místa pro Harryho, Meghan i jejich dítko včetně psů.

Harry a Meghan Markle

Vztah Meghan a prince Harryho je odsouzen k zániku, tvrdí blízká kamarádka Diany (†36)

Frogmore Cottage dostal vévoda s vévodkyní jako svatební dar od samotné britské královny Alžběty II. Právě tam probíhala svatební hostina a pravděpodobně se jim tam zalíbilo. Podle britských zdrojů, bude celý komplex situován do moderny a přepychové elegance. V hlavních pokojích by neměly chybět obrovské krby ani studio na cvičení jógy.

Meghan Markle
Autor: twitter.com/mmarklefancom Meghan Markle

„Jdeme s dobou, Meghan i Harry budou moct všechny spotřebiče ovládat pomocí chytrých telefonů,“ řekl zdroj. Meghanina matka má v domě vytvořený vlastní pokoj, jelikož bude manželskou dvojici často navštěvovat. Dům by měl mít podle všeho i vlastní školku, která bude v neutrální bílo-šedé barvě vybavená kamerovým systémem.

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/TudorChick1501 Meghan Markle a princ Harry

Dům je v současné době zahalen obrovskou bílou maketou, aby veřejnost nemohla vědět, jak rekonstrukce pokračuje. Podle deníku The Sun si Meghan a Harry na pomoc najali designérku Vicky Charles, která navrhuje, jak by měl celý interiér vypadat.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!