Princ Harry dostal roztomilý dárek pro svého syna Archieho!

Princ Harry navštívil ve čtvrtek 9. května město Haag v Nizozemsku, kde zahájil roční odpočítávání Invictus Games 2020. Na této akci dostal rozkošný dárek pro své prvorozené dítko.
Princ Harry dostal roztomilý dárek pro Archieho
Princ Harry dostal roztomilý dárek pro Archieho
twitter.com/QWorldNews1

reklama

Princ Harry musí i jako novopečený otec plnit své královské povinnosti, mezi které spadala i návštěva Nizozemska, kde uvedl Invictus Games 2020. Během této události dostal dárek pro syna. Jaký? Roztomilé body s nápisem Invictus Games!

Princ Harry dostal roztomilý dárek pro Archieho
Autor: twitter.com/orderagain_ Princ Harry dostal roztomilý dárek pro Archieho

Vévoda ze Sussexu se neubránil dojetí a za body poděkoval. Meghan porodila v pondělí 6. května v ranních hodinách a ve středu ukázala syna společně s Harrym veřejnosti. Téhož dne zveřejnili i jméno miminka – Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Harry a Meghan poprvé ukázali syna 2

Princ Harry a Meghan poprvé ukázali svého syna! Prozradili konečně, jak se jmenuje?

Během návštěvy na uvedení Invictus Games 2020 měl vévoda ze Sussexu na sobě bundu s nápisem „Invictus Family Daddy“. Jak roztomilé! Princ Harry se na této události svěřil vojákovi a sportovci Dennisovi van der Stroomovi, že jeho syn pro něj znamená středobod vesmíru.

Princ Harry
Autor: twitter.com/channel1atlanta Princ Harry

Dennis prohlásil, že pro vévodu je to jedna z nejkrásnějších věcí, která se mu přihodila. Jeho syn udělal několik lidí šťastnými. „Řekl mi, že je ohromně šťastný a že jeho syn je zatím velmi tichý,“ uvedl voják.

Meghan Markle a princ Harry se synem
Autor: Zdroj: AFP Meghan Markle a princ Harry se synem

Tajný zdroj uvedl pro BAZAAR.com, že Archie je nejklidnější miminko, které můžete potkat. Meghan jako novopečená maminka prohlásila, že má „roztomilý temperament“.

reklama

reklama