Princ Harry má novou holku. Vypadá jako... bráchova Kate! (Foto uvnitř)

Tak to je překvapení. Obvykle se po boku prince Harryho objevují blondýnky. S tou poslední - Cressidou Bonas to dokonce vypadalo na ženění. K dávné lásce Chelsey Davy se zase vždy alespoň načas vrátil. Teď to ale vypadá na první brunetku, do které se prince Harry zamiloval. Podobá se Kate?
Princ Harry: Bude se ženit?
Princ Harry: Bude se ženit?
profimedia

reklama

Britská média samozřejmě podobu s vévodkyní z Cambridge Catherine, manželkou prince Williama, našla. Protože ji najít chtěla. Pravda ale je, že určité společné rysy tady jsou. Pětadvacetiletá Camille Thurlow pracuje v charitativní nadaci, kterou kdysi založila matka princů Diana. Je to podle svědků spořádaná dívka, která se ovšem ráda baví. "Je duší večírků, je s ní legrace a to má Harry rád. Rád se baví," řekl médiím zdroj z princova blízkého okolí.

S Camillou se prý dali dohromady začátkem léta, tráví spolu hodně času a když se musí rozdělit, ustavičně si esemeskují. Tak uvidíme, jestli se zrzavý princ, jeden z nejžádanějších a nejzajímavějších single mladých mužů na světě, konečně usadí.

Camilla je novou přítelkyní prince Harryho, tvrdí britská média Foto: facebook

Camilla je novou přítelkyní prince Harryho, tvrdí britská média, Foto: facebook

Pro porovnání:

Vévodkyně Catherine byla kritizována za chování na pietním aktu. Nakrucovala si vlasy a myslela na kdovíco... Foto: isifa.com

Vévodkyně Catherine byla kritizována za chování na pietním aktu. Nakrucovala si vlasy a myslela na kdovíco..., Foto: isifa.com

Autor: jad

Rebecca Deacon zná velmi dobře Kate i Williama

William a Kate: Kdo jsou ti lidé kolem nich? Víme to!

 

Táta William si bere čtrnáct dní otcovskou dovolenou

Princ William jde do práce: Do soukromé firmy!

Zdá se, že si to Kate užívala a že jí to baví...

DJ Kate feat William - královské párty VIDEO

Krásný kostým s výstřihem jistě ocenil i její manžel William

15 zajímavostí o vévodkyni a "čekance" Kate

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!