Princ Harry: Odjel se do Afriky zasnoubit?

Princ Harry odjel se svou přítelkyní Cressidou Bones do Afriky. Přesně na ta samá místa, kde před třemi lety požádal jeho bratr princ William o ruku Kate. Chystá se udělat totéž?
Cressido, budeš moje!
Cressido, budeš moje!
isifa.com

reklama

Harry a Cressida, která právě dokončuje studia tance na univerzitě v Leedsu, hodlají v Africe strávit celé čtyři týdny. Neodjeli sami – je s nimi celá parta přátel včetně Harryho sestřenice Eugenie (dcera vévodkyně Sarah Fergusson a prince Andrewa), která páreček dala dohromady.

A to hned několikrát. Cressida patří mezi Eugeniny nejbližší přítelkyně – tak se dostala i do urozené společnosti, kde si jí Harry všimnul. Začali si spolu románek, jenže princ je divoký a po jednom z hotelových večírků, kde byla zábava více než nevázaná a fotky pronikly na veřejnost, ho Cressida poslala k vodě.

Což se Harrymu, pravda, často nestává a hodně usiloval, aby mu odpustila. Dívka ale byla neoblomná a pomohla až právě Eugenie, která je znovu smířila. "Harry řekl Cressidě, že ji miluje," dozvěděli se novináři v Anglii od další kamarádky z blízkosti zamilované dvojice. Svědectví ostatně ani není moc potřeba, Cressida a Harry se vztahem netají a třeba na horách ve Švýcarsku se vůbec neskrývali.

Teď je tedy čeká Afrika, konktérně Botswana a také Keňa, kde William požádal Kate o ruku a navlékl jí prsten po své matce, princezně Dianě. K takovému kroku se nejspíš Harry ještě neodhodlá. Potřebuje si především odpočinout, v červenci totiž při cvičení náhle zkolaboval a zemřel jeho nejlepší kamarád z armády James Dunsby. Harry jeho smrt velmi těžce nese a Cressida mu v tom pomáhá.

Mohlo by vás zajímat:

Tak vypadala, když ji poprvé spatřil. A teď je z ní maminka následníka trůnu

Unikátní FOTO Kate: Z polonahého snu všech chlapů matka následníka trůnu

Nejsledovanější vesnice v Británii

Jeho královská Výsost princ George Alexander Louis. Rodiče s ním doma dlouho nevydrželi

Rebecca Deacon zná velmi dobře Kate i Williama

William a Kate: Kdo jsou ti lidé kolem nich? Víme to!

Na jaký dort by pozvala Williama s Kate "božská" cukrářka Markéta?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Božský dort od Markéty: Co by upekla princi Williamovi?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!