Princ William oslavil 37. narozeniny!

Vévoda z Cambridge oslavil v pátek své 37. narozeniny! Kdo všechno si na prince vzpomněl? Velmi jednoduché a strohé přání napsal i jeho bratr princ Harry spolu s Meghan.
Kate Middleton s princem Williamem
Kate Middleton s princem Williamem
twitter.com/etnow

reklama

William Arthur Philip Louis se narodil 21. června 1982 a je nejstarším synem Charlese a jeho první manželky, princezny Diany. Je druhým následovníkem britského trůnů. 6. listopadu 2010 byly oznámeny zásnuby s jeho dlouholetou partnerkou Kate Middleton. Svatba se uskutečnila 29. dubna 2011 ve Westminsterském opatství. Spekuluje se, že jejich vztah začal na konci roku 2003.

Princ William.
Autor: instagram/@alltheroyalsofttheworld Princ William.

Od té doby se z Williama stal trojnásobný otec, který má s Kate dva syny a jednu dceru. Na jeho páteční narozeniny snad nikdo nezapomněl. Prohlášení vydal i Kensingtonský palác: „Děkujeme všem za krásná přání, určena vévodovi z Cambridge,“ zněl vzkaz na sociální síti.

Kate Middleton s princem Williamem

GALERIE: TOP 10 fotografií Kate Middleton a prince Williama!

Po sociální síti pogratulovali i princ Harry s manželkou Meghan: „Hodně štěstí k narozeninám přejeme vévodovi z Cambridge,“ napsali pod prohlášení Kensingtonského paláce. Fanoušci nad touto gratulací kroutí hlavou. „Je to strohé a bez emocí,“ napsal jeden uživatel.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Kensington Palace (@kensingtonroyal),

 

„Naopak, je to krásné přání! Konečně i Meghan s Harrym používají tituly,“ napsal fanoušek, který si všiml, že dvojice tituly téměř na sociálních sítích nevyužívá. Přejeme vše nejlepší!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!