Princ William si myslí, že vztah Harryho a Meghan jde příliš rychle

Údajní znalci naráží na fakt, že napětí mezi bratry započalo od doby, kdy princ Harry randil s Meghan Markle.
Zásnubní fotografie prince Williama a Kate Middletonové
Zásnubní fotografie prince Williama a Kate Middletonové
twitter.com/megmarklestyle

reklama

Údajné napětí se prohloubilo, když vévoda Harry oznámil zásnuby s Meghan Markle ani ne po roce vztahu. Podle nejnovějších informací, princ William varoval svého bratra, že jde na vše moc rychle a bude na konci zklamaný a naštvaný.

Kate a William
Autor: twitter.com/TrueRoyaltyTV Kate a William

Princ William byl údajně naštvaný, když jeho bratr Harry přišel za královskou rodinou s prosbou, že si chce vzít Meghan Markle za ženu jen po necelém roce randění. William randil s Kate dlouhé čtyři roky, než přišel poprosit rodinu o svolení ke sňatku, který se uskutečnil v roce 2011.

Meghan Markle

Experti mají jasno: Známe přesný termín porodu Meghan Markle!

Podle deníku The Sun si však nikdo nemyslí, že by mezi vévodou z Cambridge a vévodou ze Sussexu panovala nějaká zášť či zloba. William pak zjistil, že vztah Harry bere velmi vážně a začal svého bratra podporovat.

Meghan Markle a princ Harry
Autor: twitter.com/VogueRunway Meghan Markle a princ Harry

V oficiálním prohlášení se William s Kate vyjádřili velmi pozitivně. „Jsme nadšení z Harryho a Meghan. Bylo úžasné poznat ji osobně a je úžasné vidět, jak jsou šťastní.“

Kate Middleton
Autor: twitter.com/kelvinomere Kate Middleton

Vévoda s vévodkyní se Sussexu očekávají koncem dubna až začátkem května svého prvního potomka. Kvůli tomu se také odstěhovali z Kensingtonského paláce a chtějí vychovávat své prvorozené dítko v „normální“ rodině.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!