Princezna Charlotte (3) možná půjde ve stejných stopách jako Meghan Markle

Dcera prince Williama a Kate Middleton pravděpodobně hrála ve školce své první představení. Inspirovala se Meghan Markle a její hereckou kariérou z dob, než se dala dohromady s princem Harrym?
Princezna Charlotte
Princezna Charlotte
Twitter/CGTNOfficial

reklama

Ve čtvrtek odpoledne uspořádala školka Willcocks Nursery School divadelni představení, ve kterém údajně měla hrát i malá princezna Charlotte (3). Tuto informaci zveřejnila na svých webových stránkách. Každopádně nezveřejnila oficiální účast dětí, takže si nemůžeme být jisti, že i princezna Charlotte toho byla součástí.

Princezna Charlotte
Autor: Twitter/TravelLeisure Princezna Charlotte

Její starší bratr princ George (5) se minulý rok zapojil do divadelního představení, tehdy mu byly pouze čtyři roky. Malé princátko dostalo roli ovce, vzpomíná jeho otec princ William. „Šel jsem se podívat, jak si vede můj chlapeček,“ svěřil se princ William. „Bylo to legrační, hrál ovci,“ dodal vévoda z Cambridge.

První školní den malého prince

Velký krok pro prince George: první školní den!

Později se ukázalo, že prince George skákání jako ovce velice bavilo a neustále u toho tancoval i po představení. A tak se jeho rodiče rozhodli ho dát na taneční kurzy. Sám vévoda z Cambridge řekl o svém synovi, že tanec miluje.

Princ George a princezna Charlotte
Autor: Twitter/hellomag Princ George a princezna Charlotte

Kate Middleton a její manžel princ William podporují svého pětiletého syna v tom, aby následoval své vášně jako je tancování, i když se jednoho dne má stát králem. „Moje matka strašně ráda tancovala, projevovala tak radost. Nenechte nikoho, aby vám zakázal dělat to, co milujete,“ řekl princ William o své zesnulé mamince princezně Dianě.

Naštěstí princ George a princezna Charlotte mají od rodičů nekončící podporu, lásku a uznání. Ti jim pomáhají splnit si svá přání a cíle. A tak je to správně!

reklama

reklama