Princezna Charlotte nastoupí k princi Georgovi letos v září do školy!

Princezna Charlotte oslavila 2. května teprve čtvrté narozeniny a už byla přijata na školu Thomas's Battersea, kterou navštěvuje její starší bratr princ George. Potvrdil to královský komentátor Omid Scobie.
Princezna Charlotte a princ George
Princezna Charlotte a princ George
twitter.com/byEmilyAndrews

reklama

Královský komentátor Omid Scobie potvrdil na svém Twitteru, že princezna Charlotte byla přijata na školu Thomas's Battersea, kterou navštěvuje její starší bratr princ George. „Princezna Charlotte se připojí k princi Georgovi a v září tohoto roku nastoupí na Thomas's Battersea,“ napsal na sociální síti.

Princezna Charlotte
Autor: twitter.com/MirrorRoyal Princezna Charlotte

Než nastoupí princezna Charlotte do školy, pobude ještě v mateřské školce Willcocks Nursery School v Londýně. Učebnicový plán školy St. Thomas's zahrnuje například lekce plavání až po lekce baletu. Princezna Charlotte tak bude moci brzy vídat svého bratra každý den. Pro malou princeznu to bude velký krok, protože do teď navštěvovala mateřskou školku, která měla naprosto odlišný harmonogram.

První školní den malého prince

Velký krok pro prince George: první školní den!

Ředitel školy Simon O’Malley oznámil, že se těší na všechny nové žáky. „Těšíme se na všechny nové žáky, které v září tohoto roku přivítáme do školy,“ svěřil se médiím. Princ William se kdysi nechal slyšet, že princ George miluje balet. Není tak tajemstvím, že hodiny baletu navštěvuje právě na této škole.

V březnu 2018 řekl William maltskému premiérovi, že i princezna Charlotte miluje tanec. Je tak velmi pravděpodobné, že jí učebnicový plán bude také vyhovovat.

Princ George
Autor: instagram/@spletnik.ru Princ George

Thomas's Battersea je vyhlášená londýnská škola. Za rok na této výběrové škole zaplatí urození rodiče v přepočtu kolem 514 tisíc korun za jedno dítě. 

Princ George a princezna Charlotte.
Autor: instagram/@spletnik.ru Princ George a princezna Charlotte.

Je jasné, že jako čtyřletá má na skutečné studijní plány dostatek času a jedná se pouze o lehkou přípravu, než skutečně usedne do školní lavice.

reklama

reklama