Princezna Charlotte si to umí zařídit, k Vánocům dostala jednu z nejdražších školek

Princ William i Kate Middleton přistupují k výchově svých dětí velmi pečlivě. Nehledě na to, že jejich synkovi Georgeovi jsou pouhé 4 roky, chlapec už chodí do školky. Rodičům to však bylo evidentně málo a nyní se do dospěláckého života odebere i jejich dvouletá dcerka Charlotte. Rodiče malé princezničky se rozhodli ji poslat do luxusní školky Willcocks u Kensingtonského paláce.
Charlotte
Charlotte
instagram/@spletnik_ru

reklama

Samozřejmě, že právě tohle předškolní zařízení se velmi znatelně liší od klasických školek. V první řadě se zde děti potkají mimo her s neobvyklými činnostmi - například hrnčířství či hodiny poezie. V řadě další budou dítka chodit na exkurze do historických a vědeckých muzeí či do galerií. A v neposlední řadě budou školku každý týden navštěvovat příslušníci hasičské služby a policie, aby děti poučili, jak se zachoval při neobvyklých situacích a především, jak tyto situace nespáchat. No a nakonec přijde už jen kněz. 

Předtím, než se Charlotte upíše na plný úvazek a bude navštěvovat školku každý den na celý den, čeká ji proces adaptace. Nejprve přijde princezna do své skupiny s rodiči a stráví tam nějaký čas s nimi, aby si zvykla na nové prostředí a netradiční pravidla. Poté, pokud půjde vše hladce a dítě nebude vystresované, tak budou rodiče požádáni odejít. Vychovatelé školky rovněž požádají rodiče, aby přinesli svou fotku a oblíbenou hračku jejich ratolesti, tudíž budou Charlotte stále na očích.

 

Un nouveau portrait officiel du duc et de la duchesse de Cambridge au côté du #princegeorge et de la #princessecharlotte ! Le palais de Kensington ajoute que Charlotte fera son entrée à la #willcocksnurseryschool à Londres en janvier 2018 #Repost @kensingtonroyal (@get_repost)  The Duke and Duchess of Cambridge are pleased to share a new photograph of their family. The image features on Their Royal Highnesses' Christmas card this year. The photograph shows The Duke and Duchess of Cambridge with their two children at Kensington Palace. It was taken earlier this year by @chrisjacksongetty Their Royal Highnesses have also announced this morning that Princess Charlotte will attend the Willcocks Nursery School in London from January 2018. The Willcocks Nursery School has said: "We are delighted that The Duke and Duchess of Cambridge have chosen the Willcocks Nursery School for Princess Charlotte. We look forward to welcoming Charlotte to our nursery in January."

Příspěvek sdílený Point De Vue (@pointdevue_mag),

Výuka v takovém zařízení není žádná legrace, královští rodiče za ni zaplatí kolem půl milionu korun za rok! Tiskový mluvčí školky zveřejnil, že zařízení je velmi potěšeno volbou prince Williama a Kate Middleton. ‚‚Jsme nesmírně rádi, že si princ William a vévodkyně z Cambridge vybrali pro Charlotte právě nás. Jsme nedočkaví a moc se na ni těšíme,“ nechal se slyšet.

Vánoční dárek dostala Charlotte vskutku honosný. Do školky se pincezna podívá už 4. ledna.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!