Připravte se, budete TRSAT: Písničky z Decibelů lásky vás DOSTANOU!

Nový romantický film s písničkami Michala Davida Decibely lásky se představuje divákům trailerem s prvními ukázkami. Do kin jej uvede společnost Falcon už 11. února 2016.
V novém písničkovém filmu si zahrála i fotbalová legenda Pavel Horváth.
V novém písničkovém filmu si zahrála i fotbalová legenda Pavel Horváth.
archiv Falcon

reklama

Decibely lásky jsou příběhem tří generací, které prožívají své touhy, sny, naděje i zklamání, a přitom nepřestávají věřit na lásku, přátelství a lidské souznění. Okolnosti se mění, ale věčná touha milovat a být milován zůstává.

„Mým záměrem bylo, aby vznikl film, který je takový, jako jsou a hlavně o čem jsou moje písničky. Aby s ním člověk měl chuť Žít non stop a Žít tak, jak se má, prožíval Lásku, kterou mu každý závidí a cítil přízeň a podporu Pár přátel, co stačí mít!,“ říká producent a autor hudby Michal David.

Chtěl jsem natočit příběh, který by mohl zažít kdokoliv z nás. Příběh o tom, že je třeba stále věřit v lásku, i o tom, že by člověk měl dostat v životě druhou šanci,“ říká režisér Míla Halík a dodává: „Řadu situací a motivů, které se ve filmu objeví, jsem si takzvaně vypůjčil od života – staly se v různých obměnách mně, mým přátelům a mohly se stát komukoliv z našich diváků. Doufám, že budou Decibely lásky právě tak vnímat.“

V hlavních rolích se objeví Iva Janžurová, Rudolf Hrušínský ml., Alžběta Bartošová, Filip Cíl, Aneta Vrzalová,  Lucie Vondráčková, Rudolf Hrušínský nejml., Petra Svoboda, Roman Vojtek,  Marika Šoposká a česká fotbalová legenda Pavel Horváth.

TRAILER K FILMU SI MŮŽETE PŘEHRÁT ZDE!

Lucka Vondráčková vnímá svá krásná prsa jako pracovní nástroje!

VIDEO: Vnadná Lucka Vondráčková vrací úder a komentuje svá impozantní obnažená PRSA! Jak jim říká?

 

reklama

reklama