Přítel nové miss Švantnerové: Nemám strach z konkurence!

Nikol Švantnerová už pár dní kraluje České republice jako nová Česká Miss. Této dvaadvacetileté krásce pomalu ale jistě dochází, co ji čeká a co vlastně vítězství v takové soutěži obnáší. Jak se ale zdá, přípravu nepodcenila a zaskočená není ani ona, ani její přítel.
Video VIP zprávy: Nikol Švantnerová a její přítel Jakub
Video VIP zprávy: Nikol Švantnerová a její přítel Jakub
archiv

reklama

Nikol má ráda fotbal, a tak určitě nikoho nepřekvapí, že má už dva roky po svém boku právě fotbalistu. Jak on vidí jejich společnou budoucnost poté, co byla Nikol zvolená novou Českou Miss?

„Strach z toho nemám, věděli jsme, do čeho jdeme,“ říká její současný přítel Jakub Hora a dodává, že nabídky se jí asi teď pohrnou, na což je zvyklý. Nikol jich prý měla i před svou účastí v soutěži dost. Pár už má za sebou první zkoušku důvěry – tříměsíční odloučení, kdy Nikol fotila v Istanbulu a v Bejrútu.

„Nemůžu říct, že spolu zůstaneme na věky, ale rozumíme si ve všech směrech, a to je nejdůležitější,“ přemýšlí Nikol, která by si s Jakubem dokázala představit i společnou budoucnost.

Svému dokonalému vzhledu by prý byla nová Česká Miss ochotná obětovat i pro ni tak typickou škvírku mezi předními zuby. „V modelingu je to výjimečné, ale v České Miss je to něco jiného, tady jde o dokonalost,“ říká a dodává, že by si tedy zuby klidně nechala upravit. Nikol je dokonalostí skoro posedlá – a díky touze po dokonalém těle v jednu dobu také propadla anorexii. „Už vím, co to dokáže udělat s tělem a zdravím, a už bych do toho nikdy nechtěla spadnout,“ přiznává modelka. Co myslíte – vydrží jí její dvouletý vztah, nebo ne?

Pikoška na závěr: Nikol je odhodlaná obětovat své nové roli všechno, o čemž svědčí i fakt, že ihned poté, co se dostala do finále České Miss, přerušila studium na vysoké škole.

 

Iv

Video VIP zprávy: Slzy dojetí. Nikol Švantnerová se právě stala novou Českou Miss

Nová Česká Miss má problém? Konečně na ni budou rodiče hrdí!

Hostem na online chatu bude nová Česká Miss Nikol Švantnerová

ONLINE CHAT: Ptejte se České Miss 2015 Nikol Švantnerové

Finalistka č. 5 vyhrála titul Miss bikini

TO JE TĚLO! Podívejte se na božské křivky nové Miss Nikol Švantnerové!

 

reklama

reklama