Přítelkyně prince Harryho si vyzkoušela svatební šaty - že by?

Meghan Markle a princ Harry
Meghan Markle a princ Harry
archív: Meghan Markle/ Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herečka Meghan Markleová je přítelkyní prince Harryho (33) už nějaký ten pátek a tak se začíná čím dál tím více spekulovat o zásnubách. Ty nikdo z princova okolí nevyvrací. Naopak. Kensingtonský palác prý začíná apelovat na Meghan, aby snižovala své herecké ambice.  Nyní se šestatřicetiletá herečka ukázala ve svatebních šatech a ukázala tak, jak by mohla potencionální královská nevěsta vypadat.

 

 

Herečka natáčela scénu jako seriálová Rachel Zane z úspěšné série Kravaťáci. Svatební šaty oblékla v sedmé sérii a své ano řekne kolegovi Patriku J Adamsovi. Sama herečka se nechala slyšet, že její vysněné svatební šaty by měly být jednoduché s romantickým nádechem. Je tedy vidět, že i sama Meghan nad svatbou přemýšlí. Od veselky ji očividně neodradilo ani předešlé neúspěšné manželství s filmovým producentem Trevorem Engelsonem. Toho si vzala v roce 2011 a manželství vydrželo jen dva roky.

Meghan markle a Trevor Engelson
Meghan markle a Trevor Engelson
archív: Instagram

Doufejme, že manželství s princem by nemělo tak rychlý konec. To by se určitě nelíbilo babičce královně. S tou, podle zdrojů z okolí páru, měla Meghan vypít šálek čaje přímo v Buckinghamském paláci. Pokud se Alžbětě II. potencionální princezna zalíbila, nemělo by nic stát v cestě. Princ Harry je do herečky prý zamilovaný daleko déle, než se znají osobně. Informace přišla od expertky na královskou rodinu Katie Nicholl, která má informaci od přítele samotného prince. Harryho na otázku, kdo je podle něho ideální dívka odpověděl: „Meghan Markleová z Kravaťáků.“  Pak prý požádal společného přítele Markuse Andersona, aby mu domluvil schůzku během Meghaniny návštěvy Wimbledonu. Prostě jak z pohádky...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama