Přiznání: Gay Ricky Martin šikanoval homosexuály

Neuvěřitelné přiznání portorického zpěváka Rickyho Martina (41) šokovalo mnoho jeho fanoušků a příznivců. Zpěvák přiznal, že šikanoval homosexuály.
Přiznání: Gay Ricky Martin šikanoval homosexuály
Přiznání: Gay Ricky Martin šikanoval homosexuály
sony music

reklama

„Když se podívám zpět, uvědomuji si, že jsem šikanoval lidi, o jejichž homosexualitě jsem věděl. Byla to má internalizovaná homofobie, a chtěl jsem se toho zbavit,“ vysvětlil na svou obranu zpěvák v rozhovoru pro australskou verzi magazínu GQ. „Přiznám se, že jsem byl velmi agresivní, koukal jsem se na gaye a myslel si, že já takový nejsem a nechci být. Měl jsem pocit, že být gay není správné. Zlost jsem si pak vybíjel na lidech kolem mě,“ dodal dále Martin.

 Zpěvák dále uvedl, že od té doby co se stal otcem dvojčat Matta a Valentina, tak se velmi změnil a má i jiný pohled na svět. „Nechtěl jsem, aby chlapci vyrůstali ve lži, ani to, aby si mysleli, že být gay je něco špatného.“

Ricky Martin začal svou kariéru už jako dvanáctiletý, když byl členem chlapecké skupiny Menudo. Jeho debutové album vyšlo v roce 1991. Během své kariéry se mu podařilo prodat více jak 70 milionů alb a získal šest cen Grammy, dvě American Music Awards či šest Bollboard Music Awards.

-juf-

3.volba - Ladislav

Gay poradna ve VILE. Vladko radí Ládíkovi, kde splašit partnera

Jakub a Martin se mají rádi

VIDEO z castingu Pekelné výzvy: Gayové Jakub a Martin

Coming out jako věčné téma

Coming out? Pro gaye a lesby téma na celý život

Video TOP STAR magazín: Pavel Liška

Liška fandí gayům: Povolte jim adopci dětí!

Herečka Kim Novak a Steven Spielberg  na závěrečném ceremoniálu v Cannes

Steven Spielberg fandí lesbičkám!

reklama

reklama