Pro milovníky malby na tělo se i letos otevřel Body Art na pražském výstavišti

Máme něco pro fajnšmekry a milovníky malby přímo na tělo. Na nahé tělo. Stát se totiž plátnem pro takového umělce, to není vůbec jednoduché. Stojíte nazí dost dlouhou dobu a on po vás jenom čmárá. Všude!
24. 4. 2018 TOP STAR: PRO MILOVNÍKY MALBY NA TĚLO SE I LETOS OTEVŘEL BODY ART NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI
24. 4. 2018 TOP STAR: PRO MILOVNÍKY MALBY NA TĚLO SE I LETOS OTEVŘEL BODY ART NA PRAŽSKÉM VÝSTAVIŠTI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naše moderátorka stála modelem jenom několik desítek minut. Modelky soutěžících už z toho tak jednoduše nevyšly. Ale musíte uznat, že ty výsledky stojí za to! Každý rok je to stejné. Modelky šest hodin trpělivě stojí a čekají, než na nich prostřednictvím jejich těla umělci zhmotní své fantazie. Letos se malovalo na téma Mýty a legendy. Takže přímo před zraky diváků ožila krásná Persefona, bájný Fénix vstal z popela a v zapomnění nezůstalo ani krveprolití Jacka Rozparovače.

„Na mé modelce jsou k vidění novinové články, londýnský most, a dole je strach lidí, z toho že budou zavražděni. Zhmotnil jsem na modelce i vyšetřování případu. To vše tam najdete, prozradil umělec Micha Joos. Největší zajímavostí na tomto díle však je, že jeho tvůrce je barvoslepý. „Některé barvy nejsem schopný rozeznat. Takže má práce je spíš teoretická. Ale vím, že mé airbrushe pracují dobře a mohu se spolehnout, že z nich vychází barva,“ dodal.

 

3rd place in Prague :-) Myths and Legends. Our interpretation was: "Jack the ripper" The last 4 years in Prague at this event in april have been very successful. 2015: 2nd place [Steampunk - Model: Lori] 2016: 1st place [Tim Burton - Model: Nadja Ritter] 2017: 1st place [Comics - Model: Nicole Krell] 2018: 3rd place [Myths & Legends - Model: Karen Norris] Finally this is a point I have been at least once on every position with a trophy. Now it is up to others to go for the top-positions at this beautiful event! Czech BodyArt in Prague in April; I can recommend everyone to compete at this event! Go there - have fun - it is absolutely worth! Regards, Micha Joos / airbrush-area.com #michajoos #airbrushareacom #theartofraw #senjocolor #czechbodyart

Příspěvek sdílený airbrush-area.com (@airbrushareacom_michajoos),

Jak umělci zpracují nápad, pro který se nadchnou, záleží jen na nich. Ale musí se s tím poprat sami od začátku až do konce. Například výroba hadí čelenky trvala pět týdnů. O to víc byla její autorka v koncích, když se ztratila! „My jsme jí poslali do Čech, protože jsme z Irska. Den před soutěží se balík ztratil. Naštěstí poslední dvě hodiny se ukázalo, že pošťačka donesla balík. Tak mi spadl kámen ze srdce, protože bez toho by to nebylo ono,“ řekla umělkyně Blanka Karásková.

Na slzy smutku tak díky bohu nedošlo. Už teď jsme zvědavý, co zajímavého nám přinese další ročník.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama