Proboha NE! Pavel Kříž a Linda Rybová zpívají, to musíte slyšet!

Herce Pavla Kříže a Lindu Rybovou postavil režisér Dušan Klein před hotovou věc – budete zpívat! A začaly se dít věci…
Linda Rybová a Pavel Kříž si pod dohledem Jaroslava Uhlíře a Míši Široké zazpívali.
Linda Rybová a Pavel Kříž si pod dohledem Jaroslava Uhlíře a Míši Široké zazpívali.
Instagrama a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

Herce Pavla Kříže už brzy uvidíte v dalším pokračování legendárních Básníků – tentokrát s názvem Jak básníci čekají na zázrak. A také Pavel Kříž zřejmě čekal na nějaký zázrak, který by změnil rozhodnutí režiséra Dušana Kleina. Pak by totiž nemusel zpívat. Považuje se totiž za nezpěváka.

A ani nová filmová láska Pavla Kříže Linda Rybová se nevyhnula zpívání. Sama si prý nejčastěji notuje, když není nikdo na blízku. „Já si zpívám hodně v autě nahlas, ta hudba řve, auto řve, a neslyším se tak to potom jde,“ říká herečka. A co na to říká sám skladatel hudby Jaroslav Uhlíř? "Výborný byli, nádhera. Trošku je to prácička, ale povedlo se."

Celou písničku uslyší návštěvníci kin od 14. dubna, kdy bude mít film Jak básníci čekají na zázrak slavnostní premiéru. Ale my pro vás máme ukázku už dnes v topstárovské reportáži Míši Široké za pět minut osm!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR 9.3.2016 - Básníci

 

Poslední pokračování legendárního filmu s Pavlem Křížem v hlavní roli. Jak Básníci čekají na zázrak (2016).

Dočkají se básníci zázraku? Pokračování kultovní komedie míří do kin!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!