A proč ne? Slavní muži, kteří milují líčení

Doby, kdy byla dekorativní kosmetika jen pro dámy, jsou ty tam. Téměř nikdo se už nediví, když vidí vizážistu či maskéra muže. Zvykli jsme si i na beauty blogery, kteří doporučují rozličné kosmetické produkty. No a slavní muži, kteří si libují v líčení jsou už také na denním pořádku. Podívejte se sami.
Muži a líčení
Muži a líčení
instagram/@cosmo_ru

reklama

David Bowie

Zesnulá hudební hvězda David Bowie může být snadno označen za ‚‚pionýra‘‘ pánského líčení. Hudebník si dělal oční linky, profesionálně využíval stíny a tužky všelijakých odstínů.

David Bowie
Autor: instagram/@cosmo_ru David Bowie

Ville Valo

Sexy finský idol mnoha žen se na pódiu vždy zjevuje jako správný rocker. Jeho osobité kouzlo tkví v kouřových stínech a čepici. Proč zrovna čepice se neví, ale smokey eyes zvládá zpěvák precizně.

Ville Valo
Autor: instagram/@cosmo_ru Ville Valo

Marilyn Manson

Říká se, že bez make-upu vypadá kontroverzní zpěvák jako typický průměrný statistický muž. To si ale veřejnost neumí představit, bez černých stínů a višňové rtěnky zkrátka Marilyn neexistuje.

Marilyn Manson
Autor: instagram/@cosmo_ru Marilyn Manson

Cristiano Ronaldo

Ronaldo předběhl všechny muže světa a stará se o sebe více než kterákoli modelka. V první řadě, fotbalista se nestydí přiznat, že podstoupil několik plastických operací. A jelikož se Cristiano nemůže pochlubit ideální pletí, tak volí před důležitými událostmi vhodný odstín make-upu, který mu alespoň špetku dopomůže.

Ronaldo
Autor: instagram/@cosmo_ru Ronaldo

Johnny Depp

Krasavec Johnny Depp používá make-up nejen pro své role (především Jack Sparrow), ale i v soukromí. Herec umí používat tužku na oči lépe než mnohé ženy a díky tomu je jeho pohled ještě pronikavější.

Johnny Depp
Autor: instagram/@cosmo_ru Johnny Depp

Bill Kaulitz

Zpěvák někdejší neuvěřitelně slavné kapely Tokio Hotel je v podstatě guru make-upu a účesů. Vzpomínáte na jeho lví hřívu? A precizně namalované oči? V jednom z rozhovorů se Bill přiznal, že v jednu dobu ho novináři utrápili otázkami, jak a čím se líčí, a proto dokonce natočil instruktážní video.

Bill Kaulitz
Autor: instagram/@cosmo_ru Bill Kaulitz

Jared Leto

Všemi milovaný Jared Leto ví, jak podtrhnout své bezedně modré oči! Proto používá černou tužku a tmavé oční stíny.  

Jared Leto
Autor: instagram/@cosmo_ru Jared Leto

reklama

reklama