Proč nepít na vánoční party!

Je to tady, stres, ekonomická krize, partnerské vztahy, které se hroutí jako domeček z karet, celulitida, která se vám objevuje i na místech, kde by o ní jakživa nikdo neslyšel. A do toho všeho přijde vánoční večírek, kde je alkohol zadarmo a vy máte plné právo se opít. Omyl.
tak a teď si zkrásněl...
tak a teď si zkrásněl...
Tumblr

reklama

Zde je pár důvodů,proč nepít:

1, Protože začnete filtrovat s lidmi, kteří s největší pravděpodobností randí s někým z práce a díky vašemu štěstí to je taky někdo, kdo má vyšší pozici než vy.

2, Protože si myslíte, že čím více alkoholu zkonzumujete, tím více se vám zlepší hlas a můžete se klidně připojit ke Coldplay, které vám právě hraje DJ. Věřte, že když zpíváte doma ve sprše a opadávají při tom kachličky, po čtyřech vodkách to na MTV Music Awards asi stále nebude. Tak to raději nepokoušejte

3,  Protože máte chuť předvádět to, co neumíte a ve většině případů jste nikdy neuměli.

4, Protože ožijete a přijde vám jako super nápad říct šéfovi, co si o něm opravdu myslíte. Pamatujte, že je velká pravděpodobnost, že vy si večer pamatovat nebude, ale vaše výplatní páska zcela určitě ano.

5, Neflirtujte. Přestože si díky pár panákům nasadíte brýle krásnoočky a všichni přítomní lidé najednou způvabní, je velice pravděpodobné, že s tím prťavým klukem z druhého patra, s kterým jste flirtovala, budete muset párkrát stát ve výtahu Věřte, že i cesta z druhého patra do čtvrtého může být najednou zatraceně dlouhá. Především pak, když se z toho fešáka vyklube propocený mrňous s akné.

6, Protože následky jsou nebezpečné a sociální média nemilosrdná.

 

Mohlo by vás zajímat:

Radio TOP 40

Rádiová stanice vyhlásila soutěž o lístky. Fanynky pak udělaly naprosto šílenou věc, aby je získaly. Jen pro otrlé

 

Milování ve vesmíru

Máte rádi sex na neobvyklých místech? Víme, kde vám hrozí smrt!

 

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Modelky s nadváhou jsou stále oblíbenější

 

 

 

 

 

reklama

reklama