Proč se Brangelina ROZVÁDÍ? Ještě chvilku budou Pitt a Jolie dělat šťastné kvůli prachům a pak šlus!

Manželství Brada Pitta (51) a Angeliny Jolie (40) se hroutí a směřuje k rozvodu! Alespoň tak o tom informuje americký bulvár. Najdou se i hlasy, které něco takového popírají, ale na každém šprochu…
Manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta se ocitlo ve vážné krizi.
Manželství Angeliny Jolie a Brada Pitta se ocitlo ve vážné krizi.
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Dvojice, která spolu vychovává šest dětí a nyní společně natáčí romantické drama By the Sea, se podle společenského magazínu InTouch rozhodla po jeho propagaci oficiálně oznámit rozvod. Ke společnému prohlášení by mělo dojít v listopadu 2015, aby skandál nijak nepoškodil nový film. To je zvláštní obava, protože něco takového je pro uvedení filmu naopak nejlepší reklama. Pár se nechal před rokem oddat po více než dekádě společného života i proto, že sňatkem chtěli překonat společné a déletrvající obtíže.

Cora Schumacher pózovala pro Playboy

Schumacherova ex fotila pro Playboy! Hezký dárek k rozvodu, nemyslíte?

Je totiž pravdou, že pro okolní svět nerozlučná dvojice spolu tráví minimum času už kvůli profesní vytíženosti. Podle zasvěcených zdrojů Angelině a Bradovi dělá problém se na čemkoliv shodnout. Aktuální situaci velmi špatně snáší i Pittova matka Jane. „V jejích očích ani Brad nebo Angelina neměli dlouhá léta společný vztah jako prioritu. Jejich kariéry, charitativní činnost a děti, to vždy bylo na prvním místě. Je přesvědčená, že kdyby měli manželé nějaký čas o samotě jen pro sebe, mohlo by to zase fungovat,“ říká zdroj jmenovaného časopisu.

Je vůbec možné, že by William s Gemmou měli románek za zády Kate?

Nevěra? Kate Middleton je z toho na větvi, princ William tráví dny s její kopií!

Ovšem například server Hollywoodlife.com s odkazem na své zdroje tvrdí, že „jejich intenzivní profesní život a starost o děti občas staví manželství na vedlejší kolej, ale jejich manželství je pro oba stále velmi důležité“. Prý se určitě rozvádět nebudou. Jenže InTouch celkem vystihuje napjatou situaci u Brangeliny a minulý rok zveřejněné fotografie dvojice při ostré hádce v hotelu potvrzují, že to tak růžové nebude. „Brad již překonal sklíčenost z toho všeho a oznámil Angie, že je konec,“ píší. Vsadili byste na jejich lásku?

Taylor a Nicki se do sebe pustily na Twitteru, bude mít jejich střet pokračování?

Taylor Swift a Nicki Minaj si vjely do vlasů: Přilétne facka na nadcházejícím večírku?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!