Pruďas Zdeněk Pohlreich – Šli po něm strážníci

Jak známo, slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich nejde pro ostřejší slovo daleko. Při jednání se strážníky kvůli špatně zaparkovanému autu byl ale zdvořilost sama.
Vaše doklady pane řidiči
Vaše doklady pane řidiči
isifa.com

reklama

Do problémů se strážci zákona se Zdeněk Pohlreich dostal kvůli parkování. Ono také zaparkovat v centru Prahy není jen tak... Zvlášť, když potřebujete alespoň základní zázemí kvůli vaření na veřejnosti. Za pár minut se ale všechno vysvětlilo a expert na stresové situace Zdeněk Pohlreich před kostelem sv. Ludmily uvařil tak skvělé houbové ragú, že se všem přítomným dělaly boule za ušima. A proč polní kuchyně v centru Prahy? Zdeněk se rozcvičoval na novou show...

Od soboty 19. října startuje na Primě nová show Česko vaří s Pohlreichem živě. Během hodinového přímého přenosu můžete připravit tříchodové menu.

Tentokrát:

- Houbové ragú se ztraceným vejcem

- Voňavé vepřové kotletky se zelím

- Tradiční trhanec s jablky

ZDE UŽ TEĎ NAJDETE NÁKUPNÍ SEZNAM a také všechny podrobnosti k pořadu, ve kterém bude prvním exkluzivním hostem herečka Tereza Kostková a další slavní ji budou s vařečkami v ruce následovat.

Ragú - VIDEO

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Příprava na houbové ragú

P.S.: Zdeněk Pohlreich vyvázl, ale manžela herečky Christiny Applegate zatkli přímo na ulici. Čtěte podrobnosti.

Mohlo by vás zajímat:

Já na to mám. Pojeďte na výlet!

TOP STAR VIDEO - Kam vylákal miliardář Andrej Babiš Zdeňka Pohlreicha?

Vaří a pečou tak skvěle, že nikdo neodolá

Cukrářka Markéta a šéfkuchař Pohlreich. Na jakou dobrotu loví opačné pohlaví? (VIDEO)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!