Psi známých modelek: Mají se líp než jejich paničky!

Na přehlídkové molo v pražském Loca Bar Cafe se objevily nejen krásné modelky Hanka Mašlíková, Martina Gavriely či herečka Míša Doubravová, ale i jejich psí mazlíčci. Ti prý podle přítomných krásky s nadhledem zastínili.
Martina Gavriely, DJ Uwa, Hanka Mašlíková nebo Míša Doubravová se na párty velmi dobře bavili
Martina Gavriely, DJ Uwa, Hanka Mašlíková nebo Míša Doubravová se na párty velmi dobře bavili
Richie

reklama

Na molu se však především předváděly věci pro psy, tudíž byli i tito čtyřnozí mazlíčci hlavními „modelkami“. Jejich paničky jim pouze dělaly doprovod.

Zatímco Hanka Mašlíková v minulosti nedostala na přehlídce individuální šatnu, její leopardí pes Drago ano. A pořádně si jí užíval. „Drago je totiž hodně dominantní a nesnese se s jiným psem. Kdyby ho pustili třeba ke Guru, což je retrívr Martiny Gavriely, dopadlo by to fakt zle," prozradila Mašlíková.

Modelka se poprvé ukázala na veřejnosti s novými zlatými rovnátky. „No je to spíš šperk, protože takováhle rovnátka přijdou na 200 tisíc korun,“ přiznala Hanka, kterou právě v pražském baru Loca Bar Cafe můžete s jejím novým šperkem na zubech potkat.

O pořádnou show se postaral také šestiměsíční Jack russel teriér Mimi herečky a zpěvačky Míši Doubravové, kterou diváci můžou znát muzikálu Pomáda, Osmý světadíl a Robin Hood. Psí mazlíček Mimi se na přehlídce vyčůral během přehlídky přímo na červený koberec.

„Je to ještě štěně,“ omlouvala ho jeho panička. „A to není nic proti tomu, co mi už vyvedla doma. Roztahala kytku s hlínou po celém bytě a k tomu se ještě jako bonus vyčůrala,“ usmívala se Míša Doubravová.

-juf-

Normal

Český Hannibal Milan Kňažko spolu s Dagmar Havlovou ve filmu Normal

Leoš Mareš je detailista

Ohozy Leoše Mareše: do čeho ho navlékli!?

Eva Farná s Chobotem

Hvězdný kvíz: celebrity se zamyslely nad ptáky

Lucie Křížková v akci

Jaké hrdinské činy dělá modelka Lucie Křížková

David Kraus: Bílá je falešná kr**a!

David Kraus: Bílá je falešná kr**a! Bílá: Jsem jen snadný terč


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!