Raději byste hodnou mámu, nebo divokou dračici? Mezi Petrou a Simonou si těžko vyberete

Z modelek Krainové a Faltýnové se snad poslední dobou staly kamarádky, naposledy se Petra bavila se synem Krainové, nyní obě jedou v kšeftu pro známý pražský salon. Asi záměrně, jako jin a jang. Každý si vybere to svoje.
Krainová s Faltýnovou jsou poslední dobou nějak velké kamarádky.
Krainová s Faltýnovou jsou poslední dobou nějak velké kamarádky.
Jiří Janoušek

reklama

Postavit je vedle sebe je nejspíš záměr a velmi chytrý tah. Nikdo se totiž na Simoně Krainové (42) a Petře Faltýnové (37) nedokáže shodnout jednoznačně, takže teď si můžete vybrat a zároveň porovnat, jak krása dokáže být nevinná a stejně tak rajcovní.

Hodná mamka Simona, která by snad ani nepřešla nikdy na červenou, a vedle ní Petra, toho času ve vztahu s Marešem, který je teď, ale za minutu to může být jinak, a než my to zpracujeme, tak to opět nastane změna.

Líbí se vám víc zlobivá rajda Petra, nebo Simona, která vypadá, že by nikdy nepřešla ani na červenou?
Autor: Jiří Janoušek Líbí se vám víc zlobivá rajda Petra, nebo Simona, která vypadá, že by nikdy nepřešla ani na červenou?

Čili už navždy říkejme Leošova holka, ať v tom neděláme zmatek.

Simona s jedním spokojeným manželstvím a dvěma dětmi, všude slunce a duha, která nevypadá, že by kdy měla zmizet. A vedle ní holka, co projde vztahem a zůstane po ní spálená zem, zničení muži a spousta vypitých lahví alkoholu na léčbu zlomeného srdce.

Faltýnová je teď jakože bez chlapa, ale všichni víme, jak to doopravdy je...
Autor: Jiří Janoušek Faltýnová je teď jakože bez chlapa, ale všichni víme, jak to doopravdy je...

Obě modelky patří mezi ty naše nejžádanější, i když každá jinak, Krainová na velkých zakázkách, Faltýnová zase na mole a pak taky v nedostižných snech všech mužů, kteří jí kdy přešli přes cestu. Co byste si raději vybrali vy?

(bk)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!